Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg valami komoly baja...

Tényleg valami komoly baja lehet a lányomnak? Kissé megijedtem.

Figyelt kérdés

Lányom múlt héten (elmondása szerint) egy pillanatra nagy fájdalmat érzett WC-zés közben és utána pár csepp friss vért észleltünk mind a széklet felületén mind pedig a WC papíron. Kívülről megnéztem a fenekét, aranyérre utaló nyomot nem találtam, egy kis sérülést igen, így úgy gondoltam hámsérülés, megrepedt picit a bőre, bekentem körömvirágkrémmel.

Utána nem is volt probléma, tegnap este viszont felkeltett és azt mondta fáj a hasa (égő érzést érez alul, a beleinél illetve jobb oldalon felül feszítő érzést) ma pedig 3szor volt széklete, de mind3 alkalommal 1-1 bogyó csak.

Tudom, nem jó ötlet a netről tájékozódni, mert mindenféle butaságokat összehordanak, de beütöttem egy tünetellenőrzőbe a problémáit és elég ijesztő dolgokat adott ki, konkrétan a rákot, polipot és egyéb gyulladásos betegségeket.

Tényleg lehet ilyen problémája? Vigyem orvoshoz vagy elmúlik majd magától? Tehetek esetleg itthon érte valamit? (az elmúlt pár hétben elég össze-vissza táplálkozott és keveset ivott, nem tudom ez közrejátszhat-e esetleg)

Eddig nem volt ilyen problémája, én viszont az olvasottak után nagyon megijedtem.

4 éves egyébként.


2013. ápr. 22. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
vidd el orvoshoz, majd ő megmondja, te meg ha olvasgatni akarsz, ne a neten keress betegségeket hanem vegyél elő egy romantikus könyvet!
2013. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szorulásra gondolnék, hogy az okozza a problémát, viszont ha hasfájásról panaszkodna a továbbiakban vagy megint vérezne, elvinném. Szerintem tuti, hogy nem kell olyan nagy bajra gondolni, amit írtál, annál is inkább, mert ezek inkább középkorúakra jellemző betegségek.
2013. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Székrekedés - végbélrepedés (amit te is láttál)= fájdalom, vérzés


Szerintem, ennél nincs nagyobb baj.


Lazítsd valamivel a székletét!!!

2013. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!