Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt aki nem tudott elmenni...

Volt aki nem tudott elmenni az ovis anyák napi ünnepségre?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz a fiam első anyák napi ünnepsége, én pedig hamarosan kezdek az új munkahelyemen.Lehet pont dolgoznom kellene akkor mikor lesz az ünnepség, és mint új dolgozó, nem hiszem hogy szívesen elengednének szabira.Már most rossz érzés ha belegondolok hogy nem tudnák ott lenni és megnézni, összeszorul a szívem.A mama el tudna menni, de az csak nem olyan:-(
2013. ápr. 23. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, csak én nem melózni megyek, hanem bármikor megindulhat a szülés. 10.-ére vagyok kiírva. Hát, nem tudom el tudok-e menni. Mármint ha nem a kórházba leszek akkor természetesen elmegyek, de ellenkező esetben sajnos más megoldást kell keresni:)


Kétlányos 37hkm.

2013. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát neked legalább "kellemesebb" oka lesz ha nem tudsz véletlenül elmenni:-)Hátha időre születik a tesó!
2013. ápr. 23. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan rosszul esik, dehát ha a munka nem vár, akkor nem vár, ettől te nem vagy hibás, és nem vagy rossz anya sem. Akkor lennél rossz anya, ha az ünnepség alatt te otthon tv-znél, vagy nem érdekelne az egész, és azért nem mennél el. Ez van, ne rágd magad miatta.
2013. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nyilván nem ezért rágom magam, hanem hogy lehet nem láthatom.De lehet pont szabad leszek, még így előre nem tudom.
2013. ápr. 23. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig szerencsém volt, de más anyukák szintén úgy oldották meg, hogy elment a nagymama helyette, volt akinél az apuka is eljött és végig videózott. Be tudod bonni az apát vagy a nagypapát aki közben veszi a műsort?
2013. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod az apukát, lehet így oldjuk majd meg mi is, mert a mama nem tud videózni, köszi az ötletet:-)
2013. ápr. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!