Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis mikulás ünnepségre...

Ovis mikulás ünnepségre milyen ruhába öltöztetitek a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nagyon szép ünneplősbe, vagy épp csak nem melegítőbe?
2011. dec. 4. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
farmer, ing
2011. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bölcsis.


Hosszú ujjú felső, kötényruha, harisnya, szandi. Ahogy ilyen időben már általában. Csak nem farmer vagy egyszínű kord lesz rajta, hanem szép piros és virághímzett.

2011. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak van egy Télapó ruhája, abban lesz.Tavaly kapta akkor még nagy volt neki, de azért felvette akkor is ,most pont jó,úgyhogy megint abban lesz,csak nem tudom mi lesz jövőre mert addigra tuti kinövi,biztos minden baja lesz,hogy nem tudja majd felvenni.

Egyébként nem kell szép ünneplősbe öltözni, elég valami kis farmer, meg egy ing,vagy valami jó kis felső.Kislánynál meg esetleg egy kis szoknya, szép felsővel. Amúgy nem tudom más ovikba ,hogy van de a mi ovinkban nem szokták a gyerekeket nagyon kiöltöztetni a mikulás ünnepségre.

2011. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!