Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3,5éves gyereket biciklive...

Egy 3,5éves gyereket biciklivel el mernél vinni kirándulni 9-10km az út csak oda!? Nincs nagyon messze nekik, nem fárasztó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A lányommal másfél éves kora óta rendszeresen biciklizünk (kivéve télen), így ő simán végigülne egy 9-10 km-es utat. És voltunk is már ilyen távon. Persze nass (ropi, kuki, gyümi)és egy palack víz, és a kedvenc játéka társaságában. Ha hozzá van szokva a biciklizéshez, ja, és persze nem álmos, akkor szerintem a tied is végig bírja.
2013. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon hosszu a tav. Es nem feltetlen a fizikai eronletre gondolok, hanem arra, hogy barmikor azt mondhatja, hogy unja....
2013. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ tekernie kell-e vagy hátul ülésben ül.
2013. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem eszembe se jutott, hogy esetleg ő tekerne a saját biciklijén odáig. Hát úgy biztos nem bírná, nagyon kicsi még. Én a hátul ülésről írtam le a véleményem.
2013. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szereti, megszokta a biciklin való ücsörgést, akkor persze. Vele már el lehet menet közben beszélgetni, ha érdekli valami akkor meg lehet mutatni, felhívni a figyelmét. Én a 1.5 fiamat is vittem már nem egyszer és nagyon élvezte.
2013. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

simán

nem olyan sok idő az kb 40 perc

az én fiam imád úgy biciklizni,hogy hátul ül

csak pár napja vettünk gyerekülést,biciklim is nemrég van,így neki nagy újdonság.pár napja közölte,hogy ő már csak így akar utazni,neki nem kell tekerős bicikli

már csak az a kérdés,hogy az útszakasz mennyire biztonságos

2013. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Siman! Eleg nagy mar, es 10 km nem tavolsag.
2013. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biciklivel vinném.tehát gyerekülésbe lenne!szeret nagyon a biciklin nézelödni,4-5km szoktunk menni,de az kicsit több lenne most.
2013. ápr. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!