Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kantáros nadrágot (kertésznadr...

Kantáros nadrágot (kertésznadrágot) keresek kisgyereknek. Hol lehet ilyent kapni?

Figyelt kérdés
Már rengeteg helyen kerestem boltokban és neten is. De sehol sem találok olyant, ami nem bársony vagy farmer anyagú lenne. (Tudjátok olyan munkásnadrág kellene, mint amilyen apának van :-D) Ja, és újat keresek, nem használtat. 110 vagy 116-os méretben.

2013. ápr. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ilyen nagy meretben szerintem sehol nem fogsz kapni. Varrassal, es akkor olyan lesz, amilyet szeretnel.
2013. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagy méret? Ez annak számít? 4 évesre lenne.
2013. ápr. 25. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

www.brendon.hu


elég sok féle van, ha nem Budapesten laktok, interneten is rendelhetsz.

2013. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly 104-es méretben kaptam a fiamra a Brendonban. Úgy emlékszem akkor volt nagyobb is. Világos- és sötétbarna is volt belőle ( meg persze a szokásos farmer és bársony). Nem tudom most van- e,ősszel volt.
2013. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kantáros nadràgon olyan 92 méterig vannak.

Varrass!!

2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!