Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, lehet ilyet?

Mit gondoltok, lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Onkentes vagyok egy gyermekkorhazban. Van ott egy 3 eves kisfiu, akinek "nincsenek" szulei. Tunder baba, nagyon szeretem, engem szolit anyanak, es meg par embert, akiket szeret. Ha meggyogyult (ezen az osztalyon nem sulyosok a betegek) visszaviszik a gyermekotthonba. Szerintetek lehetne ott latogatni? Nincs valakinek hasonlorol tapasztalata, vagy tudomasa? Nagyon hianyozna, ha nem lathatnam tobbe. :(
2013. ápr. 26. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod különválasztani az érzelmeidet a munkádtól, hamarosan ki fogsz kattanni! Ez tapasztalat. Nem gondolom, hogy ne lehetne meglátogatni. Ha jönnek érte az otthonból, kérdezz rá, vagy hívd fel őket. De ne bonyolódj bele nagyon.
2013. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a heti 2 ora nem hiszem hogy kiakasztana es rajta kivul volt ott sok gyerek, de o egyedul van! A tobbi gyereket is sajnalom, mert betegek, de majd meggyogyulnak es hazamennek a csaladjukhoz. Tul sok ilyen helyzetben levo aprosag szerencsere nincsen (konkretan o az elso 2 ev ota) es nekem termeszetes, hogy tudni szeretnek rola, hogy minden rendben-e vele.
2013. ápr. 26. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne látogatni? Szerintem semmi akadálya
2013. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!