Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cuppanós pizsikről mik a...

Cuppanós pizsikről mik a vélemények? Bevált, szereti a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az meg milyen!?
2013. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon, csak ilyen fazonút veszek már. A hagyományosnál mindig gond volt, hogy felcsúszik, főleg a lábán.

Mondjuk nekem vékonyak a gyerekeim, rajtuk a bő cuccok amúgy is hülyén néznek ki :)

2013. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy a második gyerekemnél találtam rá azóta csak ezt használjuk .

nagyon jó mert rásimul, nem csúszik fel, valahogy a formáját is jobban tartja (bár az lehet a márka miatt is nem tudom). ja és jól is néz ki:)

Most már a 6 éves fiamnak a 4 éves lányom és a pici 1 évesemnek is csak ilyet veszek. Korábban kezeslábasoztunk, rugiztunk amíg lehet.

2013. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen az cuppanós pizsi???? :))

Tudna valaki linkelni képet?

2013. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


mint ez

[link]


vagy ez.

ilyen passzentosabb anyag, és széles passzé lábánál kezénél.

2013. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, ezt sem tudtam hogy így hívják, pedig ilyeneket hord a lányom, csak Tescóban vettem.

Olyan mint a leggings hosszú ujjúval.

2013. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát végülis igen csak mondjuk nem tudom, a mi leggjeink alján nincs passzé meg ugye a felsőrésze is olyan feszülős vagy nem tudom, na mindenesetre nekünk bevált:)) Én se tudtam hogy így hívják (külföldi oldalon csak sleepsuit...) amíg nem kerestem pl. a teszveszen:))
2013. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, hogy ez a neve:)

Mi is szoktunk venni, H&M, Next, nem rossz. Azért is jó, mert szűkebb és, ha hosszban nagy még egy picit, akkor sem lóg le. De mostmár rövidnadrágos pizsiket szerzünk be, nemsokára ezekben meleg lesz.

2013. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!