Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hós kislányom túl van az...

17 hós kislányom túl van az első nagy dolgos bilizésen. Megijedt utána és sírva a karomba ugrott. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nem erőltettem a dolgot, szólt hogy kaka és befogta az orrát. Máskor is csinált ilyet, ez egyértelműen arra utal, hogy úton a kaka vagy már bent van. Ma már nem is szólt hogy tele a pelus...ekkora trauma lett volna számára a tegnapi akció? Mikor próbálkozzunk újra?
2009. szept. 27. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Ő azt hiszi, hogy ez a teste egy része, amit elveszített, riasztó számára a dolog. Én ezt megelőzendő, ha pisilek, és leöblítem (mert mindig ott sertepertél körülöttem) integetünk a pisinek.

Kaki-könyv, vagy sok beszélgetés segíthet. Bátorítsd, hogy az nem az ő része, az egy olyan dolog, aminek a wc-ben a helye, és megeszik a halacskák, vagy fene tudja. :-D

2009. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
korai még neki, hanyagold, próbáld később.
2009. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!