Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szülte. A szülés óta...

3 hete szülte. A szülés óta iszonyatosan fáj a farcsontom, nem tudok ülni se feküdni. Nem tudom mi történhetett, probléma mentes gyors szülés volt. Az első gyerekemnél ne fordult elő ilyen. Ismerős valakinek ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos ismerős.

Ezt a kérdést én írtam ki korábban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baràtnömnek eltört mert felült szoval lehet neked is vagy megrepedt :(
2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is megsérült a farkcsontom a második szülésemnél. Még szóltam is a dokinak a kitoláskor, hogy valami roppant. Hogy törés, vagy csak repedés, nem tudom, de a frontokat megérzem vele, még most 3 év távlatából is.
2011. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el ortopédiára, ha egy hónap múlva sem javul, nekem is ezt javasolta a doki, röntgenen is voltam. Sok esetben ilyenkor a medence csontok, szalagok kitágulnak és azért fáj, idővel visszaalakul a test (körülbelül).
2011. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és gyógyszertárban kevertek ki rozmaringos krémet, az tök jó volt rá (szoptatás alatt is lehet.)
2011. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ismerős nekem is sajnos. Nekem valami ideg csípődhetett be a kitoláskor, 1 hónapot szenvedtem vele. Szülés utáni napokban volt a legborzasztóbb, aztán fokozatosan javult, bár lassan másfél éve, de pl. 1-2 hónapja megint "előjött" (ugyanott, ugyanúgy), amikor rosszul mozdultam, de hál' istennek napok alatt elmúlt.
2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!