Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után a kedves lányból türelmetlen, leveleimre ingerülten reagálós lett. Miért történhetett?

Figyelt kérdés

Történet: megpróbálnék egy lányból a barátságnál többet kihúzni. Első randi megvolt, persze komolyabb nem lehetett puszinál, hisz csak 2 hónapja lett szabad egy hosszú kapcsolatból. De amúgy aranyos, kedves meg minden.

Aza baj, hogy most hogy próbálnék további találkozókat kihúzni, nem nagyon megy. Oké, hogy munkahelyet is váltott, meg munkanélküli volt azelőtt, és van rajta most kicsit nyomás. De most azt mondja nem ér rá. Mondom neki 3 hónap után, hogy miért nem kapok tőle választ, és hogyha akarja, kimegyek érte a melóhelyére. Egyrészt lecseszett, hogy mit tudott volna irni nekem, másrészt azt utálja, ha hivatlanul kimennek érte.


Azt ne mondjátok, hogy koptatni akar, mert sejtem. És ebből már valószinűleg nem lesz semmi. Csak azt, hogy vajon miért változott meg? Elrontottam valamit első randin? Pedig ezelőtt fél éve már ismertem. Ennyire nem világos neki, hogy mondani akarok valamit? Persze igy nem fogok, ennyit egy nőnek is tennie kell...


2011. márc. 25. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy randin elrontottál -e valamit, azt maximum te tudhatod. De ha tisztában vagy vele, hogy most stresszes hónapok vannak mögötte, akkor inkább lelkileg támogatnod kellene, és nem randikat kicsikarni belőle. Egy tönkrement kapcsolat és egy munkahelyváltás hónapokra bestresszeli az embert, ilyenkor nem sok embernek van kedve kapcsolatokba kezdeni. Van elég baja enélkül is. Inkább a lelki támogatásra kellett volna ráfeküdnöd, persze csak óvatosan, amennyire ő igényli. Ha már kiheverte a dolgokat, jöhet a randizás.
2011. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Azt ne mondjátok, hogy koptatni akar, mert sejtem. És ebből már valószinűleg nem lesz semmi. "



Ez szerintem így van. Már ne foglalkozz a mi-érttel. Minek?

2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miérttel
2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még ne add föl. Ennek alapján legalábbis.

Nekem is volt ilyen időszak nem is egyszer. Ilyenek az emberek. Stresszes időben sokszor máson vezetik le a feszültséget. Inkább csak lassíts le. Ha igazán érdekled, akkor ő is keresni fog. Legalábbis én ezt tenném.

2011. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az tűnt fel a történetből, hogy :


'megpróbálnék egy lányból a barátságnál többet kihúzni'

'próbálnék további találkozókat kihúzni, nem nagyon megy'


Ha már ki kell húzni belőle bármit,az elég feltűnő.Egyáltalán miért randizol vele, ha látod,hogy neki nincs kedve?Valószínűleg már az első randira se akart elmenni,és most így akar lekoptatni.

2011. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk h randin találkoztatok először! Képen jobban tetszettél neki, mint élőben, ennyi.
2011. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó, képzeld azt hogy nem! Mondtam már, hogy fél éve ismertük egymást.


"Egyáltalán miért randizol vele, ha látod,hogy neki nincs kedve?" hülye kérdés volt, mert azelőtt volt kedve. Órákig elvoltunk

2011. márc. 25. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ki kell húzni belőle további találkozókat,ráadásul sikertelenül,akkor lehet,hogy ő mégsem érezte olyan jól magát,vagy még mindig nincs túl az előző szakításon.
2011. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ja.

Aztán meg 1 hónap múlva meg azt látom hogy "kapcsolatban".

Nembaj, már igyis úgyis fáj a dolog

2011. márc. 26. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az elképzelése szerint alakult a randi.Én is jártam így.Nem kell futni utána.Nem vagytok egymáshoz valók,húzzon a .ecibe,és nehogy könyörögj neki.Csak jótanácsként:Egy sem érdemli meg,hogy fussanak utána,jön másik,aki szebb,jobb!!!!!
2011. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!