Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lánykának a strandra...

2 éves lánykának a strandra milyen cipőt adjak a lábára?

Figyelt kérdés

Ezek az ún. strandcipők jók?

[link]

[link]


2013. ápr. 29. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem mind2 jó, de én nem adnám rá egész nap, ha füvön van, vagy ilyenek legyen mezítláb, ne páljon be a lába....
2013. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én sem egész napra szánom, de még is szeretnék valamit a lábára adni a meleg beton miatt, vagy félek bele lép egy cigi csikkbe (nem tudom strandon hol vagy hol nem lehet dohányozni, tavaly és előtte sem voltunk strandon).
2013. ápr. 29. 14:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont ezt: [link] de valami szandálszerűt, gumipántos papucsot keresnék inkább neki, ami szellőzik és kifolyik belőle a víz.
2013. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Adj rá papucsot!!


ilyet.:


[link]


amit belinkeltél tuti nem adnám rá..

2013. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én ezt nem adnám rá, mivel csak egy pánt tartja a bokáját.
2013. ápr. 29. 14:53
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem a papucsok jobbak viszont még csak 2 éves, úgyhogy én egy olyan strandcipőt adnék rá, ami a vízben is használható ( ezekbe nem izzad úgy bele a lába). De én a fűben is ráadnám, mert ahogy írtad cigicsikkek.,.. és tavaly a strandon láttam, hogy egy ilyen 1-2 éves kisgyerek belelépet a méhébe..

Amiket belinkeltél nekem tetszenek :)

2013. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért? szerinted az a vékony vászon anyag, amit belinkeltél mennyire tartja a bokáját? nah, meg nem is túrázni mentek, csak elsétáltok a medencétől a törölközőig. Meg megnézem, ahogy vizes lábát belepréseled abba a műszálas vacakba.

Nálunk van papucs, meg a rendes szandáljába megyünk, és ha elmegyünk sétálni, focizni, fagyizni, akkor ráadom a rendes szandálját.

Itthon is van papucsuk, nem abban túráznak, de ha a teraszra kiugranak egy kint felejtett játékért azt veszik fel. Semmi bajuk tőle...Hasznos dolog, nem ellenség. :)

Az uszodába is a papucsot hordják.

2013. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na igen, a csikkek és a méhek (darazsak) amitől nagyon félek.

Úgy gondolom, hogy kicsi még a papucshoz.

És ha egy ilyen nyitott szandált vennék neki (csak keresek olyat ami jobban fogja a bokát) ?

2013. ápr. 29. 15:03
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lemaradt.


Nem tudom milyen az ilyen cipő azért érdeklődtem. Én képről nem látom, hogy mennyire műanyag.

2013. ápr. 29. 15:04
 10/14 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 29. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!