Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhát adnál 2 éves...

Milyen ruhát adnál 2 éves kislányra ballagásra? Fekete-fehér összeállításban bután nézne ki?

Figyelt kérdés

4,5 éves fiútesója fekete szövetnadrágban és fehér ingben lesz, férjem szintúgy. Én egy fekete alapon fehér mintás ruhát veszek fel.

2 éves kislányunkra fogalmam sincs mit adjak. Vannak egybe részes ruhái, de nem alkalmiak. Van szép nadrágja, vannak csinos tunikái, blúzai. Arra gondoltam, talán adok rá fekete legginget fehér tunikával vagy fehér csajos inggel. Vagy ez neki még nem való?


2013. máj. 2. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen kicsi gyerekkel nem mennék ilyen helyre főleg nem ezer fokba ha mégis vinni akarod valami fehér ruhácskába meg pelenka bőven elég, meg kiskalap meg rengeteg vííííííz :)
2013. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még a 4,5 évest sem öltöztetném így ki.

Nem ők ballagnak. Pont.


Adj rájuk csinosabb utcai ruhát, amiben pl. oviba is viszed őket, akár színeset is, nem kötelező már a fekete alj-fehér ing/blúz. Őket marhára nem fogja érdekelni a ballagás, a műsor, meg a többiek. Mindenki jobban jár, ha játszhatnak, mászkálhatnak a ruhájukban, te meg nem kapsz sírógörcsöt, ha leeszik/leisszák, vagy poros lesz.

A fekete szövetnadrág és a legging egy dolog miatt aggályos (a feltűnő koszolódáson kívül): nyári melegben meg fognak sülni benne, főleg ha süt a nap is. Nyűgösek lesznek.

2013. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én a nagyokra sem adnék ilyen ruhát. Meleg lesz és nem ők ballagnak, nem kell ennyire ünnepélyes ruha. valami kényelmes, csinos, laza nyári szerelést adnék rájuk.
2013. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fiam Ő maga kérte, hogy az ünneplőjét szeretné felvenni. Szívem szerint én sem öltöztetném így ki, de ha Ő ezt szeretné, ....
2013. máj. 2. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 3,5 éves, az oviban kötelező volt a fekete-fehér március 15-re. Egyáltalán nem nézett ki bután benne. Nagyon csinos volt. Lényeg, hogy szellős legyen ha nagyon meleg van.
2013. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bután nem nézne ki...de szerintem rá valami egyszerűbb csajos is megteszi.Ő még kicsi ,nem kell díszmagyarba vágni:-)
2013. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre az összeállításra, mert akkor teljesen egybe lennénk öltözve mind a 4-en. :) Tudom, hülyeség.
2013. máj. 2. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség!!!!

Én is szeretem a családot hasonló színbe öltöztetni.Csak neki még ez az összeállítás komoly.DE ha így tetszik,akkor öltöztesd abba!

2013. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!