Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban igazolás nélkül lehet...

Oviban igazolás nélkül lehet hiányozni? Mennyit lehet hiányozni például utazás miatt! Egy évben többször utaznánk vidékre. Megtehetem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Orvosi igazolás nélkül 1 tanévben 3 napot hiányozhat.
2013. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Óvodában nem kell orvosi igazolást vinni. Szerintem akármennyit lehet hiányozni. Illetve nagy csoportban nem biztos.
2013. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez komoly? Ma már az oviba is kell igazolás?!
2013. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul tudod kedves utolsó mert kell igazolás oviba! :) Nekem csak bölcsődés a lányom, de ott is kérnek igazolást ha több napig tartózkodik itthon.
2013. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

oviról van szó nem iskoláról!!


ha szólsz előre a z oviban,hogy ettől-eddig nem lesztek-akkor szerintem megteheted.

legalább is nálunk sok szülő csinálja ezt.

2013. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oviból 3 napot ne már! Én ismerek olyat aki nem ment több mint 2 hónapig meg lett beszélve az ovónőkkel igazgatóval és ennyi! Én annó volt hogy 5 hetet nem voltam külföldi nyaralás miatt!
2013. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha beteg volt nyilván kell igazolás,hogy közösségbe mehet.

de ha a szülő előre szól,hogy nem fog menni ezért és ezért akkor nem kell igazolás (legalábbis nálunk)

2013. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom elsősorban amiatt fontos az igazolás, hogy az orvos hivatalosan leírja, hogy közösségbe mehet. De gondoljunk csak bele, van olyan aki csak hébe-hóba szeretné járatni a gyerekét (én ismerek ilyet) például bölcsődébe és ha állandóan napokig otthon marad, egyrészt be sem illeszkedik, másrészt meg megy a huzavona az étkezéssel. (kihúzzák-ne húzzák) Ezért szükséges több nap után igazolni, hogy miért tartózkodott otthon a gyerek.
2013. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak betegség esetén kell orvosi igazolás, egyébként akár hetekre is kiveheted, ha úgy gondolod.

A 3 nap hiányzás az óvoda utolsó évére vonatkozik, amikor is már nézik, ugyanúgy megy ez, mint az iskolában, vagyis X óra hiányzás után az utolsó évet meg kell ismételni az oviban is!

2013. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk Bp.XVI. kerület hiányozhat több napot is (értsd nincs megszabva), de ha nem beteg, akkor a szülőnek kell igazolnia.
2013. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!