Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit/miket használtatok...

Ti mit/miket használtatok bárányhimlőre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
antiobiotikum és mentolos hintőpor, nem vakarta egyik sem, nagyon jó volt!
2013. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Poxclin viszketést enyhítő hab, fürdővízbe szódabikarbóna.
2013. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mentolos hintőpor+napi3szor zuhanyzás.Sokan kenik a fehér rázós löttyöt,nagyon rosszul teszik sajnos...
2013. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Off: miért rossz a rázós lötty?
2013. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a rázós pöttyöt nekünk se ajánlotta az orvos mert állítólag leszorítja a pöttyököt, ezzel segítve a terjedésüket :/
2013. máj. 4. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak és kizárólag mentolos hintőport javasolt az orvos, a Poxclin habról én is ezen az oldalon olvastam, de akkor már száradtak a pöttyök, így nem próbáltuk ki. Szépen helyrejött amúgy, csak elég sokáig tartott.
2013. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PoxClin habot használtunk és szódabikarbónás vízzel mostam le. Nem viszketett neki nagyon, illetve elviselhető volt. Én nagyon ajánlom mindkettőt. Antibiotikumról nem is hallottam, hogy adnának, de szerintem azt felejtsd el. Nekünk a doki a hintőport nem ajánlotta.

Van még valami homeopátiás bogyó is viszketés ellen, de azt ki sem váltottuk. És nem is kellett.

2013. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!