Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig használtato...

Mennyi idős koráig használtatok a gyereknek külön tisztálkodószert? Gondolok itt a hab/tusfürdőre, samponra esetleg testápolóra.

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 évesem most is gyereket használ mindenből.
2013. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 10 eves, kulon sampont es habfurdot hasznal meg most is. Nagyon erzekeny a bore....
2013. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig különt használ mindegyikőnk majdnem mindenből,mert más bőrtipus,más illat amit szeret.


Most más nagy pasi,15 éves.

Tusfürdő,sampon külön van,olyan ami neki jó.

Borotvahabja nincs még külön.


Testápolója sokáig az volt ami nekem,a rózsaszin babás,de most már férfi nivea van neki,nekem maradt a baba meg az apjának:)

2013. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos, mivel a szájába, szemébe megy fürdéskor, neki valót használok, de ha már nem, akkor végül is használhatja a miénket, mi úgyis az egyszerű Babát szoktuk venni. Samponban viszont marad a gyerek, ez a dm-es kamillás teljesen jó.
2013. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kiteszteltük, nem lett a tusfürdőnktől baja.Most 11 hónapos és ugyanazzal a tusfürdővel fürdik mint mi.Viszont sampont gyerek samponnal mosom a haját, mert a felnőtt csípné.
2013. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!