Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrfolyás, pislogás, szemviszk...

Orrfolyás, pislogás, szemviszketés - néha azt mondja, hogy fáj - lehet allergia? 4 éves.

Figyelt kérdés
Ilyen korban hogyan lehet allergiavizsgálatot csinálni? Ezek a tünetek utalhatnak allergiára? Kb 3 hete kezdődött, először csak a pislogás, aztán most egy hete nagyon folyik az orra, néhány napja dörzsöli a szemét.
2013. máj. 4. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiamnak (4 éves),is ugyanezeke a tüntei.Én biztos vagyok benne,hogy allergia.Sajnos a gyerekorvos azt mondja,hogy nem akarja kitenni a gyereket olyan tortúrának ami ennek a kivizsgálása lenne.Pedig én utánna kérdeztem és csak egy vérvételt kéne kérni és rögtön kiderülne,hogy allergiás e.Nem igazán értem a dokit.

2013. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az allergiára kérdezz rá az orvosnál. Nem akarlak megijeszteni, de van most egy vírus, ami orrfolyással, és enyhébb lefolyású kötőhártyagyulladással (szemváladékolással) jár. A fiam most esett át rajta kb 1 hete.
2013. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergia. Nálunk orrfolyás, tüsszögés és már sebes az orra. Ma az oviból úgy hoztam el, hogy véresre vakarta az orrát. El is mentem ma beutalóért az allergológiára. Budapest XI. kerület - már májusra nincs időpont, júniusra meg még nem adhatnak ... Remélem több szerencsével jársz!
2013. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allergia.Kisfiamnak is van, múlt hét csütörtökön vittem el dokinéninkhez, a szeméről rámondta, hogy allergia (pollenre). Neki a szeme váladékozott is. Kaptunk szemcseppet, orr sprayt és szirupot. Nem volt olcsó, de megérte. A szemcseppet már nem kell használni, még folyik az orra. Most gyengült a pollen koncntráció, így jobb neki.
2013. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!