Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom 20 hónapos és ekcémás....

Lányom 20 hónapos és ekcémás. Javaslat?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászhoz akarom vinni, de nektek van valami ötletetek?
2010. nov. 19. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehéntejet ne adj egy darabig, csokit se, tojás, citrusok ne!
2010. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a homeo használt, halicar kenőcs és alkati szer.

Nagyon gyakran hidratáld a bőrét, kb napi 4-5 testápolózás, én babe omega 3y6 testápolóval kentem. A második tél után már nem jött vissza az ekcéma, remélem a te lányod is kinövi. Még annyi, hogy ha nem ekcémás éppen, akkor is figyeld a bőrét, és lendd amikor úgy érzed, hogy száradni kezd.

2010. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én lipobase repair krémmel kentem, mert a babe testápoló nem volt elég. Csak fürdetőkrémmel fürdött. Miben fürdik? Mert a Johnsons, Gabi, stb...tiszta illatanyag meg festék, ami egy ekcèmásnak nagyon sokat árt. Mivel mosol, öblitesz? Csak külön mosd a cuccait, ha lehet , az öblitőt kerüld, nekem ecetes vizet javasolt helyette a bőrgyógyász és sensitive mosószert. Nem lesz ecetszagu a ruha, ugyanugy kiszedi a mosószert, mint az öblitő, csak nem irritál. Linola fett fürdetőolajat is használtam, ezek váltak be, a homeos krém semmit nem használt sem nálam , sem a fiamnàl. A fiamnál egy éve nem jelentkezett, ugy, hogy ezeket mind betartottam.
2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, az én kisfiamnak is nemrég derült ki az ekcémája, így kicsit beleástam magam a dologba, pontosabban a testápolás részébe. Amikor megtudtam, visszatértünk a gyógyszertári cuccokra, de az mind tele van kőolajjal. Mint szinte az összes babaápolási szer (és a felnőtt is, de most nem ez a kérdés). Úgyhogy leváltottam a popsikenőcsét és a testápolóját natúrkozmetikumra (Alverde), az ekcémás foltokra shea vajat használok, 100%-os oliva szappannal fürdetem, és folyékony mosódióval mosok.

Ezt az oldalt olvasgasd egy kicsit, ha van időd: antalvali.com (google-ból nyisd meg, mert ált. nem sikerül)

2010. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Az említett ápoló szereket hol lehet beszerezni? Te hol szoktad venni?

2011. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!