Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehet erősíteni az...

Mivel lehet erősíteni az anya-lánya kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
őszinteséggel, megértéssel, türelemmel.
2013. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Közös programokkal (séta, kirándulás, hobby, bármi)

sok-sok beszélgetés

őszinte érdeklődés a lányod felé, a mindennapi problémái felé.

2013. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én annak örültem volna, ha anyum nem csak kérdez, hanem előbb saját magáról mond el dolgokat, és nem csak azt várja, hogy én beszéljek (ami így nem is történt meg).

Vagyis ha ő beszél, elmondja mi történt vele, utána én is szívesebben beszéltem volna magamról.

2013. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, és mindig okoskodott, bíráskodott. Te amúgy az anya vagy, vagy a lány? :)
2013. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk külön-külön szervezni anya-nagylánya és anya-kislánya napot, ilyenkor csak rájuk figyelek.
2013. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Talán azzal lenne jobb a kapcsolatotok,ha őszinték vagytok egymással és tényleg toleránsak vagytok a másikkal szemben.

Na és persze a bizalom..ez a legfontosabb.

Nálunk ez nincs meg, és ameddig anya nem bízik meg bennem én sem tudok benne, és nem lehet mire építeni...

Egyébként ez a kérdés engem is érdekelne:)

16/L

2013. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!