Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakára miben tesztek vizet...

Éjszakára miben tesztek vizet 3-4 év körüli gyerkőcötöknek az ágyba? Miből nem folyik ki, ha felborul az üveg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az ágyuk mellé tettünk műanyag pohárban vizet, felkeltek, ha megszomjaztak
2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem raknék az ágyába:(:(


Az enyém 2,5 éves, havi egyszer ha felkel hogy szomjas, mostanában kezdte,de nem jellemző.

Akkor viszek neki, de rögötn oda mellé az ágyba én nem tenném.


Bocsi, ha nem tudtam segíteni

2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3,5 évesemnek már rég nem teszek ki éjszakára vizet.

mikor kicsi volt cumisüvegben volt mellette, de most már nagy, nem kell neki. ha mégis kel akkor kimegy a konyhába és kiszolgálja magát

2013. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn sem tennék neki semmiben sem.

Ha folyamatosan minden este szomjas akkor végig kell gondolni, mikor kap enni és mit estére. A nagyon sós, füszeres ételeket este mindenképpen kerülni kell, és a késöi étkezéseket is.

ìgy nem szomjazik meg éjszaka, ha még is nagyon ritkán, akkor felkelsz és adsz neki inni.

2013. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nagyon meleg van nálunk,melege van,izzad,ezért iszik sokat.persze felkelek és kiszolgálom,de tavaly még egyszerűbb volt,kiszolgálta magát.
2013. máj. 7. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem teszek semmit az ágyába este isszik kakaot és reggelig alszik .
2013. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam tenni, de ha szükség lenne rá, akkor egy széket tennék közvetlenül az ágya mellé, és arra tennék egy sportkupakos üvegbe vizet.
2013. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két pohár van az ablakban, aljukon 2-2 ujjnyi vízzel. Ha szomjasak, felülnek és isznak (ablaknál van az ágyuk). Nem öntik ki. Többet nem teszek a pohárba, mert egyrészt ne igyanak annyit éjjel, másrészt ha kiborulna, az sem lenne sok.

2 éves és 4 éves gyerekek.

2013. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!