Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kislánynak érdemes...

Mennyi idős kislánynak érdemes komplett játék konyhát venni?

Figyelt kérdés
konyha, játék

2013. máj. 7. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a 2. szülinapjára kapott kiskonyhát. Az első perctől lekötötte, sürgött-forgott , főzőcskézett.
2013. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Disi ***** válasza:
Másfél évesen kapott karácsonyra. Már akkor is sokat játszott vele és azóta egyre többet, imád ki-bepakolni. A kiegészítők száma viszont korlátozva van, egy részét elraktam mert nem győztem összeszedni utána. Most egy teafőző a kedvence (az a csupor) általában abban főz.
2013. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban gyerekfüggő!

A lányomat igazán 3évesen kezdte érdekelni a dolog!:) Előtte is megvolt már,de nem tudott vele mit kezdeni.

2013. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt 2 éves a lányom karácsonykor, azt kapott. Imádta rögtön, és azóta is. Most már komplett menüt készít, süteménnyel és kávéval. :)
2013. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányom is már 2 évesen a bölcsiben egész nap előtte állt. Utána karácsonyra kapták meg (2,5 éves volt)
2013. máj. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak fiú-lány párosításban. Egyszerre kaptam a 2. szülinapjukra konyhát és barkácsasztalt. A várakozással ellentétben a barkácsasztalt a lány vette birtokba, a konyhát a fiú.
2013. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nekem kisfiam van, ettől függetlenül a 2. születésnapjára kapott kiskonyhát mindenféle kiegészítővel, illetve sok-sok műanyag és fa gyümölccsel-zöldséggel, pénztárgéppel, bevásárlókosárral, bolti kiegészítőkkel (dobozok, üvegek stb.)

Nagyon gyorsan elkezdett vele játszani és szerencsére pont van hely az én nagy konyhám mellett- így oda tettük be- amikor látta, hogy tevékenykedem, akkor ő is jön "segíteni"- illetve ha éhes, akkor ott kezd el zörögni és pakolgatni, közben mondta, hogy "anya éhes vagyok hamm hamm hamm".

Nagyon jó kis szerepjátékra ösztönző, mi nem bántuk meg, hogy megvettük. Ha vendégek jönnek, máig szeret nekik "kávét főzni" :)

Szép napot:

2013. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk is 2 kicsivel 2 éves kora előtt kapott a lányom, most már 4, és imádja azóta is!
2013. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!