Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti ovitokban értékelik a...

A ti ovitokban értékelik a gyerekeket évente?

Figyelt kérdés
Mi kapunk szöveges értékelést.Sok helyen szokás?És ha igen, kiscsoportos gyermekedet milyennek értékelték?
2013. máj. 7. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyesmi. Pár mondat, hogy szépen beszél, rajzol, kreatív, jó kézügyesség, memória, stb.. Mozgása javuló tendenciát mutat. Evése javul.
2013. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, kapunk mi is. Kisfiam most 4 éves. 3 évesen átlagosnak értékelték minden terülten, csak akkor még visszahúzódó volt, nem engedte magát vígasztalni ahogy bekerült oviban. Azóta persze nagyon sokat változott ezeken a terülteken.
2013. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3.5 éves, de olyan részletes "elemzést" kaptam, bonyolult megfogalmazással.Kicsit túlzásnak találtam.
2013. máj. 7. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk évente 2x értékelik a gyerekeket. Kb 150 pontos felsorolás, és ikszelgetni kell, hogy mennyire jellemző a gyerekre. Egy kalap trágya az egész. Bődületes marhaságok, egymásnak ellentmondó kérdések és válaszok. Nekünk 2 évig be volt jelölve, hogy a gyerek nem tudja használni a tépőzárat! Egy éves kora óta megy neki. Ráadásul a cipői is tépőzárasok, amiket kiscsoport óta egyedül vesz fel és le. Van még pár ilyen okosság. Csupa olyan dolgot nem tud szerintük, amit hónapokkal korábban tökéletesen megcsinált a védőnőnek. Nagy nulla az egész.
2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is csak pislogtam, hogy ez az én gyerekem értékelése???Még a nevét is kétszer elolvastam.Mintha két különböző gyerekről olvastam volna, pedig nem vagyok elfogult.A másik ami számomra érthetetlen, hogy még olyan kicsik, három évesek, miért kell róluk ilyen bonyolult dolgokat írni.
2013. máj. 7. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt, csak a mi ovinkban túlzásba vitték.. konkrétan meg lett mondva mindenkinek, hogy hogyan kell gyereket nevelni...
2013. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden gyereknek van egy könyve, abban vezetik folyamatosan az értékelést. Megmutatják bármikor, ha kérem.

Lányom jól szerepel, mindenben átlagos-vagy átlagon felüli

2013. máj. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk rendesen szintfelmérés van- a difer mérés. Ez valami alap, de meg is mutatják minden évben.

Annyit tudok, hogy ez olyan mérés, hogy 4-8évig évente ki kell tölteni, ugyanaz a feladatsor, és ebből látszik, hogy évről évre mennyivel jobban teljesít a gyerek.

Azt tudom, hogy kiscsoportban a fiam 27%-ot ért el, és ez kicsit magasabb volt az átlagnál, mert nekem annyit mondtak, hogy olyan 10-20% szokott lenni kiscsoportban.

Lehet rosszul tudom, ha hülyeséget írtam, akkor bocsánat, de így emlékszek!! :)))

2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!