Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kisfiam minden...

Három éves kisfiam minden esti fürdetésnél, öltözésnél hiszti rohamot produkál. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha erőszakkal öltöztetem, ordít és utána leveszi, amit ráadtam. Ha szépen beszélek vele, akkor csak ül és ordít, hogy ő nem akar fürödni, nem akar levetkőzni.
2013. máj. 8. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nincs rossz élménye a fürdéssel kapcsolatban?

nem látott hallott olyat amitől oka lehet félni,vagy hogy ezt műveli?

talán kitalálhaTnál vmi játékosat hátha kedvet kap.

esetleg ha van kádatok =műanyag nagy babakád,bevihetnéd a szobába vagy a kőre és ott pancsizhatna.

egyébként ne aggódj nem vagy egyedül.

kislányom is ezt csinálja,szintén 3 éves én ilyenkor ezeket vetem be..

2013. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél valami klassz játékot a fürdéshez. Kis hajót, vizimalmot, akármit. Oltozesnel meg versenyezz vele, vagy ajánlj neki valami jutalmat - plusz mese, matrica, stb.
2013. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a fürdéssel nincs gond csak az öltözéssel volt.Egyszer fürdés után fogtam és pucéran bevittem a szobájába,hogy akkor most nincs se mese se tv,hanem lehet aludni.Többet nem kellett csinálni.Mondjuk lehet hogy egyszer megcsináltam fürdés előtt is ruhástól hogy mehet aludni.Nekünk is van játék a kádban és alig akar kiszállni.Amikor készen van szólunk hogy siessen mert megy a mese és lemarad róla.
2013. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!