Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minek örülnének a gyerekek...

Minek örülnének a gyerekek gyereknapra? (4,6,7 évesek) -lányok

Figyelt kérdés

Szeretnék gyereknapra valami meglepetéssel előállni, de fogalmam sincs mit lehet adni ennyi idős gyermekeknek! Segítenétek? Párom lányai, közösen adnánk párommal. Nem nagy értékben gondolkodunk, mert kapnak a lányok még 1-1 nyári ruhát, kis cipőt és pluszba 10-10 e ft-ot a gyerektartáshoz, de hogy még se az a szaga legyen az egésznek, hogy ők nem kaptak apától semmi ajándékot.

Páromnak nincs ötlete, ő inkább az anyukára bízná vagy pénzt adna annyival többet, de szerintem az ajándék nagyobb öröm lenne a csajoknak.


Ti mit vennétek ennyi idős gyerkőcöknek?


Köszönöm annak aki segít, nekem sajnos nem lehet gyermekem így nem voltam még ilyen helyzetben és eléggé tanácstalan vagyok :(


2013. máj. 9. 21:48
 1/8 TKI Ibolya ***** válasza:
100%

Én gyereknapra mindig valamilyen kirándulást szervezek a gyerekeimnek.Még soha nem vettem nekik kézzel fogható ajándékot viszont voltunk állatkertben,moziban,kézműves foglalkozáson stb.

Mindig nagyon boldogok voltak az együtt töltött időtől!

2013. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el őket valahová! Mi gyereknapon mikor kicsik voltak a gyerekek mindig valami nagy kirándulást vagy közös programot szerveztünk. Nagyon élvezték, szerintem a párod lányai is örülnének.
2013. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a keresztlányomnak (4,5 éves) könyvet fogunk ajándékozni, illetve pár kis apróságot. Pl. matrica, vagy Barbie ruha. Mi többnyire könyvet szoktunk ajándékozni, de van kisfiú a családban, aki Bud Spencer rajongó, ő ugye filmet fog kapni. Másik keresztlányomnak szerintem valami kis apró babajátékot veszünk, ő még csak 2 éves.

Netán szervezhettek programot is, pl. állatkert, vagy egy közös kirándulást, ha megoldható.

2013. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a közös élménynél nincs jobb ajándék, úgyhogy vigyétek el őket valahová!!!
2013. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A családi kirándulás az marad nekik, ahová párom is elmegy mert az anyukájuk nem engedi el őket velünk. Azt mondta ha már mind nagyobbak lesznek beszélhetünk róla.


Kivételezni nem szeretnénk. Így én ezért ragaszkodom az ajándékhoz. Csak jelképesen valamit, de a könyv az nagyon jó ötlet! de ha tudtok még ötleteket adni azt megköszönöm!

2013. máj. 9. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem veszek nekik semmit,mi is akkor el szoktunk menni valahova.

Idén a fiam kis barátja az Állatkertben tartja a szülinapját,családilag megyünk,az lesz a közös program.

2013. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csapjatok egy kis partit. Rendeljetek pizzát, karaokézzatok, meg twister, esetleg kimentek focizni stb. Legalábbis én ezeknek nagyon tudtam még tizenévesen is örülni.

Ui. : nekem még mindig tetszene :D

20/N

2013. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet nekik otthon is élményt szerezni!

Kertes házban laktok? Béreljetek egy napra nekik egy nagy ugrálóvárat, nincs olyan gyerek a világon, aki ne szeretné. Kertbe fel lehet állítani, és egy napig ugrabugrálhatnak, játszhatnak, csuszkálhatnak rajta.... Imádni fogják, az tuti!

Kb 5-10000ft. Tehát nem olyan nagy összeg.

2013. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!