Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után (10. hétben)...

Missed ab után (10. hétben) terhes vagyok, lehet miatta valami probléma, hamarabb nyilik a méhszáj vagy ilyesmi? Szülés könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is ennyi idősen volt, ha kivártátok a javasolt pihenési időt, szerintem nem lehet probléma!Mi kivártuk és rögtön teherbe is estem!most 18 hetes vagyok, az elején volt egy kis barnázás, de ettől eltekintve rendesen zajlik a terhességem, zárt a méhszájam is!Pozi teszttől szedtem a duphastont a 13. hétig!Kitartást, biztos minden oké lesz!
2013. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy gondolta, hogy missed ab utáni 10. héten már ismét babát vár. Kérdező, nem hiszem, hogy lehet belőle gond, van ismerősöm, aki azonnal teherbe esett utána, és hála az égnek semmi gond nem lett. A szülés viszont nem hiszem, hogy ettől függ, szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2013. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs tényleg félreérthető volt,10hetes terhes voltam mikor missed ab-om volt,de ennek már több éve.azota most lettem terhes és olyan szempontbol gondoltam hogy mivel voltam tágitva nincs e kihatása a mostani terhességemre illetve szülésre.
2013. ápr. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!