Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog, ha évek óta...

Normális dolog, ha évek óta úgy hittem, hogy feldolgoztam egy félidőn túli ikerterhességnél az ikrek elvesztését és most 8 év után előjött bennem és csak sírok órák óta?

Figyelt kérdés
Azóta van két gyermekem .
2013. máj. 13. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális, az ilyet sosem lehet kiheverni. Nekem 2 gyerekem volt, amikor tavaly ikrekkel lettem terhes. Egyszer bevéreztem 14 hetesen, akkor feladtam magamban, hogy biztos ennyi volt. Aztán rendbe jöttem, és utána meg az ikertranszfúzió veszélye állt fenn. De szerencsére egészségesek, de azt sosem felejtem el, hogy mennyit sírtam.


Ez alatt a 8 év alatt nem volt ilyen érzelmi mélypontod? Mi hozta elő?

2013. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Ha sírnod kell, sírj! Én is elvesztettem az első babámat 19 hetesen 4,5 éve és bizony a mai napig is vannak olyan időszakok hogy fáj a szívem és siratom. Nekem azóta született egy kislányom és volt egy 9 hetesen elhalt terhességem, érdekes utóbbit még nem tudtam megsiratni. Ha úgy érzed megkönnyebbülsz tőle akkor sírd jól ki magad. Én úgy hiszem amíg élünk siratjuk a meg nem született gyerekeinket. Anyák vagyunk.
2013. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az hozta elő,hogy most szabadságon vagyok mai naptól,egy kicsit rendezgettem a házat és a gondolataimat,emlékeimet és eszembe jutott ,hogy ránézek az "Anagyalok szülei " oldalon a gyertyagyújtásnál a nevükre ,kb évente 2x engedem ezt meg magamnak ,elrejtettem magamban nagyon mélyen... :,( és most megenegdtem magamnak ,hogy rájuk emlékezzek .
2013. máj. 13. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nehéz dolog ez , én is gyújtottam ezen az oldalon gyertyát a kisfiamnak, de nagyon nehezen szánom rá magam hogy belépjek és ismét elolvassam . Tudom hogy nem könnyű ez.
2013. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!