Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, h úgy fogannak...

Lehetséges az, h úgy fogannak ikrek, h peteérés alatt (1nap folyamán) többször történik a dolog?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
csak a kutyáknál... gondolkozz,akkor egy nőnek egyszerre két férfitól is lehetne gyereke! ha egyazon napon két férfival fekszik le... elég abszurd. én ilyenről csak a kutyáknál hallottam. de lehet ez is csak tévhit!
2012. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont....cs most épp ezen törtem az agyam,h h is van ez...
2012. szept. 16. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nem igazán, az ikerterhesség alapja, hogy több petesejt érik be, ezek a kétpetéjű ikrek. a másik meg az, hogy a pete kettévállik ezek az egypetéjű ikrek. soha nem attól függ, hogy te hányszor sexelsz a pároddal. a sűrű sex amúgy se jó, ha babát szeretnél, mert a spermatermelődésnek is kell idő. nagyobb az esély ikerterhességre ha van a családban már és ha 35 év felett vagy.
2012. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Igen, létezik olyan, hogy ikrek két apától... még ha nem is ez a bevett. :)


S mivel van spontán peteérés is, meg több pete egyidejű beérése egyes nőknél, előfordulhat, hogy két aktusból lesznek ikrek. Azt azonban a fene sem tudja majd megmondani a kétpetéjű ikreknél, hogy pontosan hogy is fogantak (amennyiben a szülei tényleg többet voltak együtt a ovuláció környékén).

2012. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nah ez nem akármi :) köszi a cikket! :)
2012. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony simán lehet. Miért gondolta itt valaki,hogy feltétlen 2 különböző pasival kell együtt lenni?

Nekem is 2 petéjű ikreim vannak. Még anno egy vasárnapi napon lett pozitív ovutesztem, aznap és másnap is együtt voltunk a férjemmel. Késöbb ugye kiderült,hogy 2 baba van. A 4d-s uh-okon és a kórházban végzett uh-okon is mindig leírták rendesen mindkét baba pontos adatait és becsült korát. Az "A" babámat mindig 1 nappal fiatalabbra becsülték a másiknál. Gondoltam, nem feltétlenül van ez úgy, de érdekes az is, hogy ő akkor picit kisebb volt, most már viszont látszik,hogy egyértelműen ő a nagyobb, csontosabb, magasabb... Születése után 1-2 héttel már gyanús volt,hogy hiába neki mértek mindig kevesebb súlyt meg minden mást, ő lesz a robosztusabb. Talán ez is alá támasztja azt,hogy csak azért volt kisebb, mert picivel késöbb fogant.

2012. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!