Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak tudnátok...

Djudit kérdése:

2 éves kisfiúnak tudnátok javasolni ajándékötleteteket, programokat születésnapjára?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi már a 2. ugráló csacsit nyűjük, szerintem azzal nem lehet melléfogni, minden gyerek imádja. Motor, háromkerekű bringa is nagyon jó ajándék, mi a futóbringával melléfogtunk, mert már 3 éves lesz a lányunk, de nem szereti és egy vagyon volt. Szerintem 2 évesen már nagyon élvezik a kicsik az ugrálóvárat is (persze abból is van több kategória), de bármilyen szülinapi bulit is csináltok, 3 óránál ne legyen több, mert utána már nyűglődés és hiszi van.
2013. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lufikkal dobtam fel a szobáját. Hetekig játszottunk vele és sokáig emlegette. A következő szülinapjára is lufikat kért.
2013. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 princessluna33 ***** válasza:
sok sok játékot kapjon: duplo ugrálós játékok mesélő micimackó beszélő elmo meg még egy halom mást amit szeret!!!! 3ugrálóvár torta állatkert! én is így csinálom a szülinapjukat ajándékhalom sok program édesség fagyi játszóház ajándékhalom után mehet még játékboltba bármennyért bármit választhat!!!
2013. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat :)
2013. máj. 23. 21:06
 5/5 anonim válasza:
Szia! Kicsit késő már... Mi az 1 éves szülinapjára állatkertbe vittük. A 2. éves szülinapjára koncertre megyünk. Persze ezek mellé dukál a torta és esetleg vmi kisebb ajándék is, de itt az élmény a fontos. Szerintem az is jó ajándék és emlékezetes.
2013. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!