Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketeknek születésnapjár...

A gyereketeknek születésnapjára, rendeltek v Ti süttök tortát? Gyerek mit tesz vele 2-3 éves? Belenyul v még meg lehet enni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 22:21
1 2
 1/14 Jégtánc ***** válasza:
Nem sütöttem,nem tudok tortát sütni.2-3 évesen már nem nyúlnak bele.Meg lehet enni
2013. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sütök. Ha az övék, belenyúlhatnak, ha másnak sütök akkor tudják hogy nem szabad, és nem teszik (bár azért oda kell figyelnem, mert a kíváncsiság nagy úr). 2,5 évesek a kicsik, 4 éves múlt a lányom
2013. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom, hogy a születésnapján megérdemel a gyerek egy igazán szép ÉS finom tortát. Én ilyet nem tudok előállítani, tehát megvesszük. Gyerekkoromban én is cukrászdai tortákat kaptam a szülinapokra, imádtam őket, az emeletesre a tetején Hófehérkével és a herceggel máig emlékszem :).

Az a tapasztalatom, hogy minden családban megvan a szokás, hogy cukrászdai vagy otthon sütött tortával ünnepelnek, és ettől nem szívesen térnek el. Van egy nagyon kedves ismerős anyuka, ragaszkodik hozzá, hogy mindig ő süsse a gyereke tortáját. Hát, az a sütemény nem szokott finom lenni és mindig úgy néz ki, mintha már valaki megette volna :). De nem vesz cukrászdait, mert "az az igazi, ha az anyuka süti a tortát". Én meg úgy vagyok vele, hogy nem ettől leszek jó vagy rossz anya :).

2013. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 és 4,5 évesek a gyerekeim, mindig kitalálják milyenre vágynak és olyat készítek nekik - szerencsére tudok és szeretek is tortákat csinálni(ismerőskörben eladásra is, úgyhogy annyira csak nem lehetek béna XD), épp ezért nem rendelek.

Mindig nagy sikere van, ami nekem óriási öröm :)

(sajnos az én gyerekkoromból mindez hiányzott, talán épp ezért ilyen hangsúlyos számomra ez az egész szülinapozás és különösképp a torta)


Az enyémek 2-3 évesen már nem trancsírozták szét... de ha belepiszkáltak is volna netán, attól még megettük volna szerintem :)

2013. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudok sütni. Anyósom szokott neki tortát sütni. A cukrászdaiaik általában elég vacakok.
2013. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a húgom a lelkes amatőr cukrász. Gyönyörű és finom tortákat süt minden családi eseményre. Ráadásul olyat, amelynek az ünnepelt örül. Nálunk két hete volt nagy buli: három éves lett a kisfiunk. Mivel nála most Thomas a nyerő, azt kapott a tortájára. Nagyon örült neki, meg a tűzijátéknak is. Igaz, mikor behoztuk, a nővérem kislánya azonnal leette róla az egyik díszt, de ez senkit nem zavart :D
2013. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hol lehet tűzijátékot venni? Köszi a válaszokat. Azért kérdeztem mert én is az a magam szeretem készíteni anyuka vagyok:) és nem ciki e,h a torta szép és oké, de díszítés kezdetleges.
2013. márc. 8. 23:06
 8/14 anonim ***** válasza:
tüzijátékot bármelyik cukrászdában kapsz
2013. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eurós boltokban, papírboltban érdemes megnézni a tűzijátékot. Ha minden kötél szakad, akkor a cukrászdákban is megnézheted, de ott nagyon drága. Pld az eurós boltban 4 tűzijátékot kapok annyiért, amennyiért a cukrászdában egyet. Sok sikert a sütéshez, biztosan örül majd az ünnepelt :D
2013. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen sem nyúlt bele, mert nem engedtük a közelébe. :) Egyébként rendeljük, sajnos nem tudok tortát sütni. Pedig nemhogy nem ciki, szerintem még "menő" is, ha Te magad készíted.
2013. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!