Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves lanyomnak viszketo...

2 eves lanyomnak viszketo test szinu kiutesek vannak a hasan, hatan es nyakan. Tobb van egymas mellett egyben, nagy reszen, de egyesevel is vannak a kiutesek. Viszket neki de nem veszes. Kohog is szegeny. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy betegség miatt legyengült a szervezete és emiatt allergiás kiütései vannak, és mellette még meg is fázott. Próbálj neki egy kis kálciumot adni és c vitamint.
2013. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő?
2013. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bárányhimlő jellegzetes hólyagos kiütés, és iszonyat viszket már az elején is, de ha jól bedunsztolod a gyereket és valóban bárányhimlő reggelre tuti csupa pötty lesz. Ami jó! Mert minél jobban kijön annál gyorsabban múlik. Ja és a b
2013. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek osszes kiutes teljesen elmult a testerol, es most az arcan jott ki.. Valoban valami allergia lehet de nem tudom mitol..
2013. máj. 13. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem most ugyanez van,csak én már 29 éves vagyok.Pont ma voltam vele dokinál és fogalma sem volt mitől van.Csak nekem még plussz a karomon és fülemen is van.Egyszer több,másszor kevesebb.Nem láttam még ilyet az biztos.
2013. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A melegtől szokott még ilyen kiütés jönni, de az most azért nem jellemző. (akkor jön ki mikor meleg van az nap, és főleg a napon) Igyatok kálciumot. Nem ettetek epret? Nekem kiskoromban attól volt ilyen kiütésem.
2013. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre a fule mogott nyakan es karjan volt, de most azok is muloban vannak. Viszket neki. Eperre nem allergias mert mar 1 eves kora ota eszi es nem volt sose baj vele. Meleg itt nincs mert Irorszagban elunk es inkabb hideg van... Azt gyanitom hogy az uj mososzer amit vettem lehet a baj, mert a parnahuzatot azzal mostam es ejjel azon aludt es azert jott ki ezeken a helyeken neki..
2013. máj. 14. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:

29 éves válaszoló vagyok!

Lehet hogy nálam is a mosószer a ludas,mert mást használok,mint amit szoktam és érdekes,hogy először csak a egyik oldalon jött elő ez a sok kiütés.

2013. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!