Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bizonyos mozgás szint mellett,...

Bizonyos mozgás szint mellett, olyannak aki nem komoly test építéssel foglalkozik, elfogadhato hogy néha nassoljon esetleg cukros ételeket egyen?

Figyelt kérdés
Személy szerint en nem szeretnek fogyni esetleg izmosodni vagy csak megtartani a jelenlegi súlyomat, sokat mozgok es tornázok, aminek meg is van az eredménye, de sajnos néha nemtudok ellenállni a csokis ételek kisertesenek, de ez néha fordul csak elő. Ez belefér a keretbe? Vagy egyáltalán nem javasolt édes, cukros ételek fogyasztása?
2013. ápr. 17. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem javasolt egyáltalán, persze full aszkéta életet nagyon kevesen élnek. Az, hogy egyáltalán nem eszel nem csökkenti sokkal jobban le annak az esélyét, hogy valamilyen egészségügyi problémád lesz, mintha pl. heti egyszer megennél néhány dolgot, amit megkívánsz. Persze nem azt jelenti, hogy ilyenkor ami csak beléd fér, menjen reggeltől estig, de néha, mértékkel egy kicsi szinte bármiből belefér. Az, hogy mennyire néha és kicsi, azt mindenkinek a céljai szabják meg. Mivel én is csak hobbiszinten edzem, én is szoktam néha egy kicsit félreenni, 2-3 naponként egy darab valamiféle nasst betolni:) Tehetem, mivel extrém ektomorf vagyok, így nem igazán van rám hatással.

Látni fogod magadon és egészséges esetben a lelkiismereted is közbe fog szólni, ha már átlépnéd a határt.

2013. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze h lehet édességet enni ha utána lemozgod..én soha nem diéáztam annyi h mozogni kell :)
2013. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Lemozogni nem igazán lehet. Lekoplalni igen. A mérleg megmondja, hogy mi a sok, mi a kevés. De egyszerűbb ezeket egyáltalán nem enni, mint méricskélni, hogy mi a sok.
2013. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de le lehet,en soha nem merem magam kit erdelel a merleg amit latsz az a fontos ezt nem ertitek meg!!
2013. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:

OK, le tudod mozogni. Itt kiszámolhatod, hogy mennyi mozgás kell:

[link]

Egy óra nagyon durva futás kb. 1000 kcal. Minden másból 3-500 kcal. Egyél pluszban egy fagyit (160 kcal / 100 g) és izzadj egy órát...

2013. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!