Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudom nem pont ide valo a...

Tudom nem pont ide valo a kerdes, de hatha van tapasztalat?

Figyelt kérdés
szules elotti tenyesztesnel coli bakterium jott ki, volt valakinek hasonlo? csinaltak ellene vmit? mert nekem azt mondta a doki, hogy nem kell szules elott ezzel foglalkozni.
2013. máj. 13. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem egyszer hallottam, hogy ilyen eredmény jött ki. És ott sem csináltak semmit. Amikor a baba megszületik megvizsgálják és ha szükséges kezelik. Ez az eljárás akkor is ha tünetek nincsenek és még is valami fertőzés jön ki. A babához ezek csak akkor jutnak el mikor kijön a szülőcsatornán, ilyenkor adnak szemcseppet vagy egyéb gyógyszert ha szükséges. Amúgy szerintem colit úgy is kaphat ha szülés közben jön némi széklet, és azt sem tudják előre kikezelni, csak mikor ott a baba teljes díszben.
2013. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!