Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek muszáj felforralno...

Szerintetek muszáj felforralnom a kecsketejet a 20-hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Mert ha felforralom akkor összemegy de a párom azt mondja,hogy nagyon finom.Nem tudom,hogy forralás nélkül oda merjem-e adni neki.Valaki adta már ugy agyermekének,hogy nem forralta fel?
2013. máj. 14. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp forrald fel! Én heti rendszerességgel forralom a két éves fiamnak, de sose megy össze, nem értem ezt hogy gondolod.

Forralás után viszont nyugodt szívvel adhatod, csak jót tesz.

2013. máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen forrald fel!!!

Én a 4 éves kisfiamnak is forralom,és sosem ment össze.Akkor az már eleve nem lehet jó,ha összemegy..mert egy tej akkor megy össze,ha megsavanyodott,megromlott.

2013. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fel kell forralni! Ha összemegy az már nem friss, nem jó tej. Forralás nélkül nem szabad fogyasztani! Én az öt éves lányomnak adom, napi szinten, fellforralom és öt napig tárolom hűtőben. Addigra el is fogy. Először nem ízlett neki, akkor minimax szívószállal adtam, két három nap után simán. Már ő kéri :)
2013. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyers tejet még felnőtteknek is forralni kell mert tele van bacival, nagy baj lehet belőle ha forralatlanul issza valaki. pici gyereknek meg aztán végképp forralni kell
2013. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Savanyu nem lehet mert fejés után rögtön fel akartam forralni és összement mint a túró és még ezek után még az ize is jó.Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!