Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól tennétek át...

Hány éves kortól tennétek át a kisgyerek szobáját az emeletre (tesók ott vannak), ha a hálószobátok a földszinten van?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2,5 éves. A születése előtt költöztünk nagyobb házba, az emeleten van(lenne) a három gyerekszoba. A tesók rögtön felköltöztek (idősebbek, viszonylag nagy a korkülönbség). A kicsi szobája a mellettünk lévő "kislyuk" amit dolgozó szobának szeretnénk. Most ez fent van, de lassan szeretnénk megcserélni a két szobát. Nagyobb is lenne a hely neki is, nekünk minden egy helyen lenne (és nem mindig jó ha azon kattog az agyunk, hogy a mellettünk lévő szobában van a gyerek...)

Ti hány éves kortól tennétek fel a gyerekszobát? Régebben egyszintes házban éltünk, a másik részén voltak ugyan a gyerekszobák, de akkor sem paráztam attól, hogy az éjszaka közepén megindul lefelé a sötét lépcsőn. (egyébként szobatiszta, éjjel nem igazán szokott pisilni menni)



2013. máj. 14. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Idén nyáron én már megpróbálnám,aztán kiderül hogy tetszik neki.
2013. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk kezdetektől fenn van a szobája. Klassz kis bébiőrünk van, mindent hallunk.

2 éves, még rácsos ágyban alszik. Lenn rács van, hogy ne tudjon egyedül felmenni a lépcsőn. Most készül fentre is a kapu, hogy véletlenül se induljon el lefelé egyedül. Fenn is van egy fürdőszoba, tehát nem kell éjjel lépcsőt másznia. Ha gondja van, szól, meghalljuk és megyünk.

Én a nyáron elkezdeném kialakítani a nagyobbik szobát neki és költözhet a tesók mellé, de a lépcsőt lezárnám.

2013. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már biztonságosan tud lépcsőzni, akkor költöztetném fel.
2013. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!