Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 éves kislány emlékezni...

Egy 3 éves kislány emlékezni fog rá?

Figyelt kérdés

Születésnapjára szeretnék neki szervezni valami nagy bulit.Ehhez szeretnék ötletek hogy aki már csinált ilyet az mivel díszitette fel a szobát,mit vett stb..

Meg fog maradni az emlékezetébe?


2013. máj. 14. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én emlékszem rá,hogy mit álmodtam 2 évesen (a szüleim 2 és fél éves koromban váltak el,amikor álmodtam,még együtt voltak.) és ha hiszitek,ha nem,fogalmam sincs milyen volt az első tortám,de a számban van az íze.
2013. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez változó, én speciál semmire nem emlékszem az iskolás korom előtti időszakból.
2013. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látom magam előtt gyermeked felnőttként egy díványon, amikor is tudatalatti feltárás során regressziós hipnózissal hozzák fel a 3 éves kori bulija élményét. :D ;-)


Egyszóval ritka, h különösebben emlékezzen bárki is RÉSZLETESEN egy 3 éves kori jelentős eseményre TUDATOSAN, azonban tudat alatt minden emlék megőrződik.


Bár emlékfoszlányaim nekem is vannak 3 éves koromból, amikor először léptem be az ovi csoportszobájába, valamint 2 éves koromból is, és ez 100%, mivel 3 éves koromban költöztünk, és emlékszem a 3 éves korom előtti lakhelyünk egyes konkrét részleteire. De ezek, hangsúlyozom, csupán apró részletek...

2013. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat ha olyan kulonleges bulit csinálsz, ami emlékezetes lesz szamara, akkor igen. :-) szóval nehéz erre választ adni.

A lányomat 3 évesen vittük Disneylandbe, azóta is felemlegeti, szóval az elég emlékezetes volt neki.

Szerintem hívhatnál bohócot, ha szereti, vagy a kedvenc mese figuráját élőben valaki megtestesitene, beköltözne annak.

2013. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beöltözne, nem beköltözne.
2013. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem semmi esélye, max ha fényképről elmesélitek neki utólag.
2013. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lufikkal dobtam fel a szobáját. Hetekig játszottunk vele és emlegette. A következő évben is emlékezett rá és lufit kért!
2013. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!