Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kisfiam viselked...

3 és fél éves kisfiam viselkedése néha kihoz a sodromból. Másnál is néha elszakad a cérna?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon akaratos, és persze néha belebúj a kisordog is, van egy hét hónapos tesó is... lehet nem kéne, de úgy érzem néha máshogy nem tudok rá hatni. Ma az uzletben olyat lemuvelt, el kezdett futkosni, ha nem kapom el, akkor levert volna mindent a polcról, hiába kértem, hogy hagyja abba, nagyon mérges voltam, aztán mikor kiértunk nagyon letoltam ot ezért, megjegyzem egy percre van az uzlet a házunktól, persze aztán ment a bombolés még itthon is, én pedig nagyon kiabáltam vele, van, hogy utcán is elkezd hisztizni, hogy o nem arra szeretne menni, hanem másik irányba pl, múltkor egy autós bevásárlókocsiért ment a hiszti, nagyon turelmes próbálok vele lenni, turtoztetem magam rendesen, de nem mindig sikerul... Néha úgy gondolom, hogy kell is neki ez, hogy egy kicsit letorkolom, mert amúgy nagyon elkanászkodik, de ha igy kiabálok vele akkor utána nagyon bánt mégis... Az itthoni hisztik még konnyebben kezelhetoek, de ha utcán kezd el hisztizni, ha nem hajlandó jonni vagy ilyesmi az nagyon tud duhiteni, mert ott nem tudom figyelemn kivul hagyni a hisztit, mert o annál keményfejubb, ha pl elindulok nélkule o akkor sem jon utánam... Másnál is néha elszakad a cérna?
2013. máj. 15. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinél elszakad a cérna, emberből vagyunk. Szedj magnéziumot, az segít, hogy jobban bírd. A legtöbb gyerkőc próbára teszi a szülő türelmét, az én 5 éves lányom is nagyon hisztis, sőt ő már nagyon szemtelen is. :(
2013. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam is nagyon akaratos, nálunk is megy az utcán, boltban hiszti. Ilyenkor az a megoldásom, hogy mindent abbahagyunk és azonnal hazamegyünk, ha kell, végigordítja az utat hazáig . Illetve, ezt már egyre ritkábban kell alkalmaznom, elég ha szólok neki, ha nem fejezi be a hisztit, akkor hazamegyünk. Inkább befejezi, igaz, kicsit azért duzzog :) És igen, néha elszakad a cérna, de nagyon-nagyon-nagyon igyekszem türtőztetni magam, remekül el tudok számolni magamban 100-ig is :D
2013. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!