Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegnap a fiam tul kozel...

Tegnap a fiam tul kozel bicajott egy autohoz, picit megkarcolta. Mit tesztek (tennétek) hasonlo esetben?

Figyelt kérdés
5 éves, és hiába mondom millioszor,h jobban figyeljen....nem vészes, kb 10 cm-n csík nem tul feltuno helyen, mivel a tulaj utcabeli, rokon, igy beszéltunk vele:(
2013. máj. 17. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetem a kart.
2013. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Hát az a pici karc is több 10 ezer forint......nekem égnek állt volna a hajam....

Nemtudtok ugy bicajozni, h ne legyenek körülötte autok?? Csak akk ülhet rá amikor már nincs auto. Vagy csak akk vigyétek a bicajt ha olyan helyre mentek ahol nincsenek.

2013. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felelotlen, megtortént, mindig figyelmeztetem. az auto pedig az ut szélén parkolt, nem járunk forgalmas parkolokba bicajozni!! Nincs olyan hely -még falun sem - ahol ne találkoznál autoval..

az enyém is tobb helyen meg van jelolve, amiket nem én csináltam, sosem várt vagy keresett meg senki. en probáltam becsuletesen megoldani, nem mindenki ilyen.

2013. máj. 17. 08:08
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

"nem vészes, kb 10 cm-n csík nem tul feltuno helyen,.."


Van neked autód? Az a kis 10cm-s csíkocska is éppen elég kár. Az lenne a minimum, hogy kifizeted a kárt.

2013. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem aranyos volt tőled. Persze a ti hibátok de sokan még rokonnak se mondják el. Inkább elsunnyogják a dolgot. De mivel gyerek és még tanulnia kell. Meg persze nem érti még ennek a súlyát mennyire sokba kerül ezt helyrehozni ezért nem figyel annyira. Sajnos ez ilyen. Fogalmam sincs mit tennék. De becsüllek érte. És nem kioktatást vártál szerintem hanem tapasztalatokat. Gondolom azt te is tudod h ne menjen a közelébe. Csak az a durva a tárgyak néha már többet érnek egy gyermeknél is sok ember szemébe. :(
2013. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért támadjátok!!! Ritka nagy bunkók vagytok!! Írta h szól róla és h megbeszélték a továbbiakat. Látom értőolvasás sok embernél egyenlő a nullával. ne azt ecseteljétek mennyibe kerül az hanem h TE mit tennél!!! TE oda mernél állni???? Ez a kérdés. Nem az h az a 10cm-es karcolás mekkora kár!!! Te jó ég félelmetesek vagytok!!
2013. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is tobb helyen meg van jelolve, amiket nem én csináltam, sosem várt vagy keresett meg senki. en probáltam becsuletesen megoldani, nem mindenki ilyen.


Nem mindenki ilyen, az igaz, de azért, mert a tobbi nem szól, nem vállalja a felelősséget, nem jelenti azt, hogy az a helyes. Mi jártunk hasonlóan egyszer. A gyerek valahogy nekiesett az autónak rollerrel. Hatalmas karcolás,teljesen kiborultam. Meg vártam a parkolóban a tulajt, elmondtam neki mi történt. Megnézte a kocsit es közölte, hogy a karcolás mar ott volt, ne aggódjak.

2013. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megint le leszek pontozva. :-)

Az autó tulaja majd dönt.

Ha az én gyerekem csinálna ilyet, biztos felajánlanám a kár megtérítését. Az összegen pedig osztoznék a gyerekkel, a pénzéből fizesse a kár felét, a másik felét meg mi. Elmagyaráznám neki, ha kárt okozott, helyre kell hoznia, és néha ezt csak pénzzel lehet.

Nemrég lett 5 éves az én fiam is, már beszéltünk ilyenről vele, a bocsánatkérés az alap, aztán jön a jóvátétel.

2013. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

tényleg nem kioktatást vártam, de ugy látszik ezen az oldalon ez már csak így megy. ha felelotlen lennék, nem kerestem volna meg és nem bántana. Tapasztalat érdekelt volna, ki hogy állna a dologhoz.

azt, hogy nem vészes és ne foglalkozzak vele, a srác mondta, tehát o jol vette, persze, azért nem hagyom ennyiben.

2013. máj. 17. 08:17
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Igaz is engem pontozzatok le mert megírtam milyenek vagytok. De legyen ettől szebb a napotok. De tényleg. Csak védtem a kérdezőt h végre megértsétek mit is akar de akkor leszek én a rossz. Oké!
2013. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!