Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munkaidő végén elvitt egy...

Munkaidő végén elvitt egy darabon a kollégám az autójával, de amkor kiszálltam az autójából, a táskám cippzárja megkarcolta rajta a festéket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megtérítsem neki a kárt, ami kb. 20 ezer forint, vagy elég egy bocsánatkérés?
2012. jún. 14. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... te fordított helyzetben mit várnál el attól, aki -szándéktalanul bár, de -megrongálja a tulajdonodat?
2012. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire mély a karc?

Polírpaszta kihozza, ha nem mély.

2012. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te ismered milyen viszonyban vagy vele. Én mindenképp bocsánatot kérnék és felajánlanám, hogy csináltassa meg és kifizetem. Végül is 20e Ft nem olyan őrületesen nagy összeg, hogy a padlóra vágjon. (De ez megint csak a te anyagi helyzetedtől is függ, amit nem ismerünk...) Lehet, hogy el sem fogadná.

Ha én lennék a kollégád helyében, legalábbis biztos nem fogadnám el. Hiszen velem is megeshetett volna, hogy véletlenül megkarcolom.

2012. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én bocsánatot kérnék majd felajánlanám hogy csináltassa meg és kifizetem, erre ő biztos azt fogja mondani hogy nem lényeges, úgysem látszik
2012. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkepp ajanld fel a javittatast/karteritest.

Ha nem, akkor a lelkeden szarad :)

De most tenyleg, te mit szolnal ha a te tulajdonodban esne kar?

2012. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon sűrű bocsánatkérés, és a kár felének megtérítése. ha vastag a csávó, akkor nem csinál ügyet, de én már csak becsületből is csengetnék.
2012. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!