Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömágy feletti bőrt tologatj...

Körömágy feletti bőrt tologatjátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Lányom körmeinél minden körömágy fölött cafatokban lóg a bőr,mit tehetnék ellene? 2,5éves
2013. máj. 18. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert be is gyulladhat, ha felszakad. Inkább krémmel távolítsd el, ha csúnya. Én nem piszkálom a gyerekét, övé normális, ha ránőtt kicsit, majd megoldja, ha már saját maga manikűröz.
2013. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a sajátomat se,
2013. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna!
2013. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Sajátomat sem. Esetleg bekenném A-vitaminos olajjal.
2013. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt munkatársnőmnek is ez volt a dilije, h az anyukája mekkora nagy gondot fordított nála gyerekkorában, h szép legyen a körömágy bőre... Érthetetlen számomra, mi a szerepe annak egy gyereknél, ha piszkálva van? Egyébként ha ilyen cafatos, lehet, keveset iszik? Vagy nagyon szárít a szappanja? Akkor esetleg lefekvés előtt bekenném neki gyógyszertári hidratáló krémmel, A-vitaminossal.
2013. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Azért zavar mert némelyik vérzik és őt zavarja, tépkedi. Az esztétika sem utolsó szempont, de főleg azért tettem fel a kérdést, mert szerintem nem normális ez az állapot, ha így lenne, mindenki gyerekének ilyenek lennének az ujjai. Nagyon keveset iszik de nem száraz a bőre, mindenesetre kenegetem majd esténként és meglátjuk használ-e.
2013. máj. 20. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:
szia. nekünk is ez volt, öt és fél éves, a bepanthen pluszt ajánlották, kb két hétig kentem neki reggel este és ma már majdnem tökéletes! Egy próbát megér, remélem nektek is segít!
2013. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen,gyógyszertári A-vitaminossal kezdtük, 3nap alatt rendbehozta!:)
2013. máj. 26. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök!
2013. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!