Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy éltétek meg kisfiaddal a...

Hogy éltétek meg kisfiaddal a letapadt KUKI felszedését? Nagyon tartok tőle. Jövő hónapban kéne vinnem. Most lesz 2 éves.

Figyelt kérdés

1. Mennyire fáj neki?

2. Mennyire vérzik?

3. Mennyi időbe telik?

4. Elzsibbasztják előtte?

5. Nagyon sírt közben?

6. Adtál pénzt érte a gyerekorvosnak?

7. Milyen hamar gyógyul meg utána és meddig fáj neki?



#probléma #letapadt kuki
2013. máj. 20. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kell vinned? Mennyire jön fel a kisfiadnak?

Fiam 3,5 éves, talán majd mostanra normalizálódik neki teljesen a dolog, én nem engedtem a 2 éves státuszon, hogy a doktornő felrántsa (ő ezt akkor meg szokta csinálni). Itthon szépen apránként megoldottuk. Nem vagytok elkésve.

2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

1. kicsit

2. semennyire

3. egy perc

4. igen

5. nem sírt

6. nem, az urológus volt normál rendelésen.

7. pár napig érzékeny volt

2013. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem a "KUKI"-ja volt letapadva, hanem a fitymája! Gondoltam szólok, ha már kihangsúlyoztad...
2013. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn németországban élek és itt nem kell huzogatni és fel sem tépik (elég barbár módszer).

Itt amíg a gyermeknek az nem fáj, nem zavarja addig nincsen baj. Ha a fityma szükület van akkor az fájni fog neki egy idö után azt müttik, de amúgy nem tépkedik nekik, és huzogatni sem kell.

2013. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs vele gond, tud pisilni, akkor ne engedd, hogy feltépjék. Szerencsére a mi orvosunk azt mondja, hogy a pelenkás kor végére kell, hogy feljöjjön a bőr a kukiján. Kisfiamnak eléggé le volt tapadva a bőr, 3 hete nem hord pelenkát és azóta egyre kisebb a letapadás.

Barátnőm kisfiának felrántották 2 évesen, utána hiába húzogatta rendesen, újra letapadt neki.

2013. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha 2 éves lesz akkor még bőven ráérsz ezen aggódni!Én nem engedtem a mi dokinknak!Most 3 éves és egy pici híjja van még hogy a makk alá menjen a bőr de hozzá kell tenni hogy az én fiam 3 hete lett ágytiszta,tehát még éjjelre kellett neki a pelus és én is azt olvastam,hogy míg pelenkás nem kell ezzel annyira foglalkozni!

Ha egy kicsit is hallgatsz ránk ne rántasd fel neki mert egy életre odavághatod a nemi életét a fiadnak!

2013. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, legbelül én is barbár megoldásnak tartom, csak már hónapok óta nem megy lejjebb a bőr, és eléggé oda "perforálódott a fityma teteje a makkocskájához.

Nem is akarnám ezt az egészet. A doki mondta, hogy jövő hónapban megcsinálná neki, mert az alatta való fehér "trutyitól", ami termelődik, könnyen begyulladhat.

Én nem így látom, de úgy voltam vele, hogy a doki jobban tudja.

Nem zavarja a pisilést, igaz, a makkja alá nem megy le teljesen a bőr, a makkon van még, de a pisilő nyílása és a fityma között bőven van hely.

Feljebb fog ez vajon menni neki magától?

Nem tudom mit csináljak, de e válaszok hatására még jobban elbizonytalanodtam, és az van bennem, hogy még nem akarom.

2013. máj. 22. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ne aggódj, persze, hogy javul majd a helyzet. 4-5 éves korig nem kell aggódni emiatt. A fiam 3,5 éves, még mindig nem tudom teljesen a makk alá tolni a fitymát. De 5 napig kentem Ftorocorttal, azóta naponta körömvirágkrémmel, kicsit mozgatom, "tornáztatom" fürdés után krémesen. Már csak egy kicsi van hátra, egy hónap alatt is gyönyörű eredményt lehet elérni. Ráadásul a kisfiam még éjszaka pelenkát visel, egyáltalán nem aggódom.
2013. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!