Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A frontok hatással vannak a...

A frontok hatással vannak a gyerek étkezési szokásaira?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 és fél éves lesz eddig rendesen evett mindent.Egyedül is sokszor evett.Most meg etetnem kel ogy egyen de kevesebbet mint amennyit szokott.A kenyérnek is a felének a felét ettem az egy szelet helyett.Eröltetni meg nem akarom mert az se jó.De tisztában szeretnék lenni a dolgokkal.Mit tegyek ha nem akar enni?
2013. máj. 21. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a frontok miatt nem enne, az már kiütközött volna 3,5év alatt. Ne erőltesd, az tényleg nem megoldás. Várj pár napot, hátha vissza is áll. Ha mégsem akkor esetleg említsd a dokinak. Akkor menj nagyon utána, ha elkezd fogyni vagy drasztikusan nem eszik. Az meg hogy eteted, talán "csak" azért van, mert akkor legalább akkor is CSAK Rá figyelsz és élvezi :)
2013. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a frontok hatással lennének az evésére.

Hagyj időt neki, ha reggelire keveset eszik, eszik majd tízóraira vagy ebédre, türelem!

2013. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy mivel sok nasit kapott gondolok itt a pudingra vagy a förmi kismackóra hogy azért nem eszik rendes kaját?Mondjuk ma meg tegnap megette de azt is azért merrt megigértem neki hogy kaphat utána édességet
2013. máj. 22. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, az simán lehet hogy azért nem eszik mert teleeszi magát evés előtt mással, amiket írtál. Ezen kéne változtatni, hogy először a rendes kaját egye meg, utána kaphat egy kis nasit.
2013. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!