Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérhetem a doktornőt hogy...

Kérhetem a doktornőt hogy küldjön el minket mellkasröntgenre?

Figyelt kérdés
2 hete volt beteg a kisfiam 4,5 éves mult,hányt hasmenése is volt,taknyos volt nem kicsit és most még mindid köhög száraz ugatósan annyira sajnálom már!allergiavizsgálaton is voltunk és azt mutatta az eredmény hogy 2/3 poratkaallergiája és 2/3 penész,na mind egy érdekes egész télen nem is volt beteg!most meg hogy ez az idióta idő van azóta van baja!és holnap megyünk fül orr gégészetre,a végére akarok járni végre!és én akarok kérni egy mellkasröntgent!abból tuti látszani fog valami nem?köszönöm szépen.egy aggódó anyuka
2013. máj. 23. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem bízd az orvosra, hogy van-e szükség rá. Azért az a röntgensugárzás nem olyan, amit fölöslegesen kellene kapnia csak mert te úgy gondolod.
2013. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit többről van szó mint hogy csak én ugy gondolom!Nem gondolod?
2013. máj. 23. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá,hogy jó lenne-e egy rtg,de ne erősködj.

A szőnyegeket kidobtad már??

2013. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell előre ezen pörögni? Az orvos majd megvizsgálja a gyereket, és megállapítja mi a baja, ha szükséges akkor továbbküldi, ha nem bízol az orvosban, akkor vidd olyan orvoshoz, akiben megbízol annyira, hogy elfogadod, ha menni kell még valahova és azt is ha nem.
2013. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kicsi gyereknel csak komoly indokkal csinálnak ront gént. A köhögés nem komoly indok, pláne, ha allergiás a gyerek.
2013. máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A poratka allergiára kaptatok gyógyszert?Mellkasröntgent csak indokolt esetben csinálnak,én nem kérném külön.A lányom elég súlyos poratka allergiás volt,kb 10 éves koráig az őrületbe kergetett minket a köhögésével,akkor eltalálták a gyógyszerét,és tünetmentes lett,azóta ki is nőtte,csak akkor jön elő ha nagyon poros helyen vagyunk.A fülorrgégész majd elküldi ha kell rtg.
2013. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na voltunk reggel az orvosnál elküldött szó nélkül a orrmelléküreg röntgenre!

Kiserült hogy arcüreggyulladás a van ,csak azt nem tudom hogyan!!

Pedig azt hittem ki tudjuk védeni végre antibiotikum nélkül ezt nem hiszem el!!

Na a lényeg hogy Nasivint kell használnunk , meg inhalálás kamillával ,meg persze Curam duo antit kaptunk hurrá!!!

Már teljesen kivagyok ettől a rohadt betegségektől ,mikor elsz már vége már 4,5 éve ezt csináljuk!!

És még itt a huga akivel ezt fogom szintén csinálni akkor felkötöm magam!!

2013. máj. 24. 15:31
 8/13 A kérdező kommentje:

Most olvastam csak ,igen nem hiszem el hogy allergiás nem hiszek a tesztnek!!

Érdekes hogy 4,5 év alatt nem volt semmi baja ,én is prüszkölök ,és még sem vagyok porallergiás, ráadásul akkor az összes ember az mert ha porolok én is prüszkölök!!

Nem dobtam ki a szőnyeget mert nem tudjuk mivel az egész lakást fel kéne ahoz forgatni!!

És alevegőben bőven van por ,a plüssálatokat már kidobtam alegtöbbet!!

2013. máj. 24. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig ha allergiás,ráadásul a poratkára az állandóan ott van irritálja a nyálkahártyát,ami emiatt könnyebben kap el egyéb betegségeket,sőt erősebben jön ki rajta.Én is állandóan törölgettem,függönyt mostam,szőnyeget tisztítottam.Az se mindegy milyen ágyneműben alszik,azt is mosni kell.És vannak erre jó gyógyszerek,amik megszüntetik az allergia tüneteit,ezáltal megszünik az irritáció.Azt írod nem hiszel a tesztnek...tehát akkor nem kaptatok semmi gyógyszert az allergiára?Én ugyan ezen mentem keresztül elhiszem hogy eleged van.Nálunk az orvos legyintett az allergiavizsgálatra,én kértem már a végén hogy küldje el.A tüdőgondozóban írtak gyógyszert,mondom 9-10 éves lehetett.Több tüdőgyulladáson mentünk át emiatt.Volt hogy nyáron!volt tüdőgyulladása amikor a dédinél nyaralt(régi párnák szőnyegek stb)Csoda hogy nem lett asztmás.Ami neked prüszkölés,neki gyulladás.
2013. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem a porra allergiás,hanem a szőnyegekben,bútorokban lévő poratkák ürülékére.Persze a portól mindenki prüszköl,de itt azért nem erről van szó.
2013. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!