Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova mentek szombaton, vasárna...

Hova mentek szombaton, vasárnap gyereknap alkalmából?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
szomaton állatkert,vasárnap még nem tudom.
2013. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szombaton anyósomhoz :-)

Vaásnap Városliget.

2013. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vasárnap Új Buda Center! Lesz minden féle jó program! Ingyen arcfestés a gyerekeknek, rajzverseny, ugrálóvár, nagyon jó programok, és ha eleredne az eső, akkor ott a játszóház is! :)
2013. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az ugrálóvár is ingyenes ?
2013. máj. 24. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Az arcfestés biztos, h az, de szerintem az ugrálóvár is, a Diego viszi az ugrálóvárat, ha jól emlékszem, mikor olvastam! Szóval szerintem igen!
2013. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem esik az eső (erre most úgy hallom elég kevés lesz az esély), akkor Erzsébetligeti színházhoz, ott is lesznek programok, délután pedig Gödöllőre, fél 6-től Alma koncert lesz. De lehet, hogy ezeket elmossa az eső. Ha így lesz, akkor szerintem valamelyik bevásárlóközpontba megyünk, biztos szinte mindegyikben lesz valami (Árkád, Pólus...)
2013. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Holnap délelőtt ovis kirándulásra megyünk a Hajógyári szigetre,vasárnap pedig az egyik ovis barát szülinapja lesz az Állatkertben!
2013. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pecsa bolhapiac:):):)
2013. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyertünk jegyeket a Vasúttörténeti parkba, úgyhogy vasárnap oda megyünk.

Ma pedig, ha marad a jó idő (itt gyönyörű idő van, hétágra süt a nap), akkor délután elmegyünk Budakeszire minigolfozni :)

2013. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!