Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vesztek valamit ajándékot a...

Vesztek valamit ajándékot a gyermeketeknek gyereknap alkalmából? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem veszünk, így is állandóan kényeztetve vannak. A szüleimtől kerti kispadokat és hozzá való asztalt kapnak, a többi nagyszülőtől és déditől nem tudom mit.
2013. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mi kirándulunk általában vagy a helyi programokat nézzük meg. Ajándék nincs, max. csoki.
2013. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, aznap programokra megyünk és ott "mindent szabad".
2013. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Nemrég olvastam egy hasonló kérdést. Mi ez? Ez valami új trend? Gyereknapra is ajándékot?

Érdekes... Én sosem vettem. Nem is fogok. Ezer program van ilyenkor, sokkal értékesebbek, mint sok kacat.

2013. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Határozottan nem! Mi is közös családi programot csinálunk általában. Állatkert, játszóház, kirándulás, gyerekprogramok stb.
2013. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan nem.

Elmegyünk programokra, ha ott valamit megkíván (ésszerű határokon belül), azt megkaphatja, de máskor is megkapja (csatanap, anyukáméknál bányásznap).

2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Mi egy kis pancsolómedencét vettünk a kisfiunknak, de ha nem lenne gyereknap, akkor is azt kapta volna.:D

(7 hónapos)

2013. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
most komolyan...mindenki azt írta, hogy nem, miért is lett 0!!!!!!!!!!!!!%-os a válaszom??? A kérdésre válaszoltam. Van itt jó vagy rossz? Azt kérdezte a kérdező, hogy igen, vagy nem...én írtam, hogy nem. Pihenjenek már a nagy lepontozók. Komolyan be kéne vezetni, hogy csak a kérdező értékelhessen.
2013. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nyílt a közelben egy új palacsintázó és oda megyünk palacsintázni (bár 12 évesek már az ikrek). Eddig 1 évben sem volt ajándék. Csakhát akkora már a nyomás (az osztálytársak mindent sz*rt kapnak), hogy szétrágták a fülünket. :) Ez egy új divat.
2013. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 zabmester ***** válasza:
72%
Nem, és nem is értem, mióta lett ez ajándékozós ünnep. Programot szoktunk csinálni ilyenkor minden évben, most is az lesz. Ma megyünk egy gyereknapi rendezvényre, holnap meg állatkertbe.
2013. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!