Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes venni a gyerekeknek fűzhető fa gyöngyöt? Linkelni tudnátok, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek valami ilyesmit

[link]

[link]

2013. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másfél éves korukban kaptak hasonlót, mint amit az első belinkelt.

Most, közel két és fél évesen még mindig nem engedem őket egyedül játszani vele, csak velem vagy a mamával együtt. Félek, hogy szórakozásból a szájukba veszik.

2013. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 éves volt, amikor kapta, most 1,5: még csak kiborítja a dobbozából, és néha visszateszi, de egyedül én sem hagyom vele, mert lenyelheti.
2013. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam másfél éves, most próbálkozik a fűzéssel. Nagy fa gyöngyeink vannak. Igaz 3 éves kortól ajánlott, de nyilván nem hagyja az ember egyedül vele.
2013. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2,5évesem már felfűzi, a 4 évesem is szeret még vele játszani.
2013. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


én 2 évesen vettem a kisfiamnak nagy termszetes festékkel festett fagyöngyöket a FAKOPÁNCS játékboltban (Bp-en a Wesselényi utcai villamosmegálló közelében van a 7. kerületben egyik üzletük, de van a Baross utcában (8. kerület) és a Savoya parkban, netes rendelés is van)- akkortól tud "nyakláncot" fűzni cipőfűző jellegű madzagra. Természetesen nem hagyom felügyelet nélkül, akkor egymásnak fűzünk láncot, karkötőt, de legalábbis a közelében vagyok látótávolságban és annyira, hogy oda tudjak ugorni, ha...

Nagyon jól fejleszti a finommotorikus mozgást, csak ajánlani tudom.

A Régió játékboltokban láttam 1-2 hete akciósan hasonlót.

(a Fakopáncsos műanyag lecsavarható tárolóban volt, 90 db gyöngy és 4-5 fűző- olyan 2.500 Ft körül volt)


Itt a linkje:

[link]

Igaz, hogy 3 évtől írja, de szerintem inkább korábbra való.


Ettől eggyel kisebbeknek való ez:

[link]

nagyobb elemek, bár kevesebb darab.


Remélem, tudtam segíteni, szép napot:

2013. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!