Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet megoldani, pl....

Hogy lehet megoldani, pl. strand, egyszerre 3 gyereket öltöztetni?

Figyelt kérdés
Van valami titok, hogy egyszerre mindenki elkészüljön, én meg ne boruljak ki:)?
2013. máj. 27. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Vinni kell az egyik nagyit pluszba vagy barátnőt.
2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek?


Nekünk kettő van. Egyiket én öltöztetem, másikat apa.

Időnként már egyedül is sikerül ebbe-abba belebújni a kisebbnek is, a nagy viszonylag önálló.

Nyugalom.

Mire visszatér a nyári meleg idő, addigra ők is megtanulnak felöltözni.


Odafelé a fürdőruci nyugodtan lehet rajtuk, ezen egy nyári ruha, vagy rövidnadrág, póló, amit könnyű levetni.


Indulás előtt időben ki kell őket parancsolni a vízből, és ha megszárad a ruha rendesen, hazafelé is elég csak rájuk pattintani azt, amiben jöttetek, és lehet hazaterelgetni a családot.

Ismerve a közös vizesblokkok flóráját és faunáját és amúgy is szívesebben fürdetem őket le itthon, és ha száraz a bugyi, semmi bajuk nem lesz benne hazáig.

2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy mennyi idősek.
2013. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5, 3 és 1 évesek a gyerekeim. Strandra egyedül nem megyek ki velük, csak ha jön apa is. 3 kicsi gyerekkel szerintem felelőtlenség strandolni. Nálunk a nagy már egyedül törölközik és öltözik, a középsőt apa öltözteti, a legkisebbet pedig én. Egyébként, ha egyedül vagyok, és mondjuk itthonról indulunk a játszóházba akkor a nagy felöltözik egyedül, közben és felöltöztetem a középsőt. Mikor elkészültek ők ketten, akkor az előszobában álldogálva megvárják, hogy gyorsan felöltöztessem a kicsit is. Nálunk a lényeg az, hogy én nagyon gyors legyek, ésakkor minden gyorsan megy és nincs hiszti. :)
2013. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fordítok egyet a dolgon.A 2 éves kicsinek kikészítek mindent, őt apa rendezi.A nagyobbakkal(11 és 9) én foglalkozom, merthogy ki kell bontani a vizes haját,nem megy egyedül az öltözőbe jaj meglátnak, tartsd a törölközőt stb.Így elég gyors a strandos menet.A hétköznapokban szintén,ha a nagyok suliban, akkor egyedül vagyok a kicsivel ez könnyű menet,ha hétvége v. délután akkor van apa is a picit flottul öltözteti ha előkészítem a cuccait a nagyokkal én foglalkozom, mert jaj a hajam a cipőfűzőm...Állítom nehezebb esetek mint a kicsi, szegény apa pedig egy valamirevaló copfot se tud összehozni:)
2013. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!