Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Muszáj az oviba külön ruhába...

Muszáj az oviba külön ruhába öltöztetni a gyereket?

Figyelt kérdés

Én nem akarok rá ezért külön rucikat ráadni, de az összes ruhájába se varrnék emiatt jelet.Nem érdekel ha baja lesz, épp ezért gyerekruha.

Vagy ez kötelező?

A váltóruhába esetleg varrnék....de nem elég ha csak a saját zsákjában van?


2012. júl. 13. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem kell különruhába öltöztetni,hanem a zsákjába kell mindenfélét rakni jellel ellátva.(nem kell belevarrni)ami azért jó,mert ha összekeveredik akkor egyszerűbb az ovónöknek kideríteni,hogy melyik gyereké!
2012. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a lényeg, hogy kényelmes legyen és a gyereknek egyszerű legyen levenni-felvenni. Pl. nálunk a gombos ingek, farmer kizárva, melegítőbe jár a fiam oviba, mert az neki egyszerűbb és az a leg kényelmesebb, csúszni-mászni, egész nap abba lenni. A jelet saját érdeketekben írd bele, mert elkeveredhet egy-egy ruhadarab és nem fogják tudni jel nélkül, hogy kié. Én nem varrtam bele a ruhákba, hanem a címkékre rajzoltam rá alkoholos filcel.
2012. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk abban vannak amibe viszik őket. Kisfiamat sem öltöztetem át. Ha n agyon vizes vagy sáros lesz, van neki váltó és ennyi.
2012. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne külön ruha? És miért kéne belevarrni a jelet?

Elég egy alkoholos filc, azzal a címkébe belerajzolod és kész. Cipőbe pedig belül az oldalába.

Pár mosás után (kb. 10) kikopik, de akkor átrajzolod és annyi. Az egész pár másodpercig tart és egyszerűen eltávolítható.

Akár az összes ruhájába is belerajzolhatod...

2012. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!