Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányomnak adtam a béres...

A lányomnak adtam a béres cseppet és ilyen pici pattanás szerű pöttyök jöttek ki rajta olyan csalánkiütés szerű. Rendes mennyiséget adtam neki. Leálltunk vele. Szerintetek mennyi idő míg vissza húzódik? És mivel kezeljem neki?! éves kislány anyukája.

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy hány éves a kicsi, de ettől függetlenül kérdezem, hogy biztos a Béres csepptől van?

Nem lehet, hogy valami allergén dolgot (pl. eper) evett?


Ha tényleg a Béres csepptől van, akkor pár nap alatt teljesen elmúlik, ha nem adod neki, mert gyorsan kiürül a szervezetből, főleg ha csak néhány napja szedte.

2013. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ne kend be semmivel, max. adj neki Fenistil cseppet vagy kálciumot, és igyon sok vizet mellé. De magától is hamar rendbe jön, ha kiiktatod a kiütés okozóját. Ha mástól van, nem a Béres csepptől és azt továbbra is eszi, akkor persze maradnak a kiütések.
2013. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 éves akart lenni szerintem. Furcsa, nem hallottam, hogy Béres csepp ilyesmit okozna.
2013. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy attól van...:( mert csak azóta jelentkeztek nála.Se itthon se oviban nem eszik olyat ami kiütné, csak a szokásosakat eszi.Az eperre sem allergiás 2 pofára tömi:) Most ebben a hónapban adtam neki olyan 10-12-e körül kezdtük szedni. Igen az lemaradt hogy 4 éves.:)
2013. máj. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!