Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az lehet gond, ha néha nem...

Az lehet gond, ha néha nem megy a gyermek óvodába?

Figyelt kérdés
Nem betegség miatt. A néha alatt azt értem, hogy két-három havonta 1-2 hétig.

2013. máj. 29. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak a nagycsoportbol nem hiányozhat ok nélkül ,mivel az már iskolára felkészitö csoport,kis-középsöböl lehet hiányozni betegség nélkül is .
2013. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És amúgy ugyanúgy vannak ovi szünetek, mint iskola szünetek? Mennyi ideig tartanak, napok, hetek?
2013. máj. 29. 12:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, vannak szünetek, hasonlóan mint az iskolában. Sajnálom, hogy nem érti meg az anyuka. Szerintem a 2-3 havonta 1-2 hét nem jelenthet gondot. Főképp, hogy az apukájával lehet. Én pedagógus vagyok. Ahogy vége júniusban a munkámnak onnan nem viszem a lányomat sem oviba. Csak szeptemberben megy újra. Milyen lenne ha én itthon, ő pedig ott! Pedig imád járni! De a gyereknek mégis legjobb a szerettei figyelme, szeretete!:-)

Remélem meg tudjátok beszélni az anyukával. Minden jót Nektek!

2013. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!