Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az első tejfog elvesztésére...

Az első tejfog elvesztésére felkészíted a gyermeked?

Figyelt kérdés
A 6 éves fiunknak elkezdett mozogni egy foga, az apja nagy előadásba kezdett neki, hogy ha kiesik lehet, hogy vérzik majd, meg nehogy lenyelje, mert abból nagy baj lehet...stb. (Annyit tudni kell, hogy a fiam nagyon aggódós típus, szerintem nem fog jól aludni ezek után!) Szóval én is hozzászóltam, hogy nem kell megijeszteni és hogy pl. nekem úgy esett ki egy fogam gyermekkoromban, hogy nem tudtam mikor és hogy, eltünt egyszer csak, lehet hogy lenyeltem és nem lett semmi bajom! :) Na erre a férjem jól megsértődött! Szerintetek? :S

2013. máj. 30. 21:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy oké, kell beszélni róla...de több beszélgetésünk is volt a témában a fiammal. A párom nem jól választotta meg az alkalmat (lefekvés előtt) és elkezdte túlspirázni....vagy nem jól látom én ezt? Főleg, hogy tudja mennyire aggódós tud lenni a fiúnk, ha már van egy bibije,vérzik is...akkor már katasztrófa van.
2013. máj. 30. 21:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy aggódós ha minden előtt ennyire megijesztitek. Szerintem ez nagyon nagy hiba.

Én azt mondtam volna, hogy ha kiesik majd a párnája alá teszi és a fogtündér hoz érte valamit, vagy bármi más jobb lett volna.

2013. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!