Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy első osztályt most befejező kislánynak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekli?
2013. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A két Lotti elnyűhetetlen klasszikus, és nem is hosszú.
2013. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen célból: ő maga olvassa majd, vagy a szülei olvassák neki?


Ha saját olvasásra, akkor nagy sláger a Tea Stilton-sorozat (fiúknak Geronimo Stilton), vagy ugyanerre a célre jók az Olvasó Leó/Cinke/Tigris könyvek (ez utóbbiak szerintem meglehetősen bárgyúak, az én gyerekem gyorsan elunta, persze a Geronimo Stiltonok sem szupernívós regények, de izgalmasabbak, és sok érdekes dolog van bennük, pl. az olimpiák története, amiből még tanulhatnak is némileg).


Ami még nagyon megy, azok a rajzolós-öltöztetős könyvek, ezekben mindenféle kivágható, ragasztható, rajzolható ruhák, lovak, kutyák, mesebeli dolgok, felszerelések vannak (pl. Móra Kiadó Csilivili Lili). Borzasztóan hangzik, tudom, de tény, hogy ezeket szeretik a kislányok. :)


Ha olyanra gondolsz, amit felolvasnak neki, akkor a Rumini, a Nils Holgerson, Ende: Momo c. könyve nagyon jó szerintem.

2013. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!